DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

23. 02 2017 22:30 | Alexandra Stahlová

Vymenené životy: 215. epizóda

Hoci sa Hazal a Mithat spočiatku nemohli ani vystáť, dnes to medzi nimi naozaj ukážkovo iskrí...

Vymenené životy: 215. epizóda
Vymenené životy: 215. epizóda Foto: Global Agency

Ak si Burhan (Taner Turan) myslel, že aroganciou a siláckymi rečami naženie Cihanovi (Erkan Petekkaya) strach, riadne sa sekol. A nepomôže mu ani to, keď na Cihana vytiahne zbraň! Asuman (Mine Tugay) sa snaží ďalšími hlúpymi, akože nevinnými poznámkami opäť poštvať Haruna (Barış Falay) proti Dilare (Ebru Özkan). Na chvíľu síce zmĺkne, keď zistí, že sa jej sestra stretáva s exmanželom, pretože sa boja o Cansu (Leyla Tanlar), ktorá je zrejme chorá. No svoju pravú, chladnú, zákernú a krutú tvár čiastočne ukáže už o chvíľu, keď vytresne, že podľa nej si robia zbytočné starosti a jej neteri určite nič nie je – a naplno vo chvíli, keď zistí, že v rodnom dome už nemá domov, ale je v ňom len hosťom... Po nepeknej hádke so sestrou sa preto teatrálne narýchlo zbalí a odíde z vily ako bohyňa pomsty! Özkan (Tolga Tekin) je celý nesvoj z toho, ako sa vyvíja situácia, v ktorej strede sa nedobrovoľne ocitol – v nárazníkovej zóne medzi nezmieriteľnými nepriateľmi Cihanom a Burhanom.

Dilara nie je dvakrát nadšená, keď sa Harun vyberie po Asu ku kamarátke, u ktorej ju vysadil Emrah (Tuğrul Cerrahoğlu). No určite by mu to nedovolila a on by zase švagrinú určite radšej prenechal je osudu, keby čo i len tušili, kto tá kamarátka je.. Správne, Candan (Ahu Yağtu)! No osud je dnes z neznámeho dôvodu k obom potvorám mimoriadne zhovievavý, a tak sa im opäť všetko prepečie... Denizovi (Ceyhun Mengiroğlu) trhá srdce, ako Cansu zakaždým žiaria oči, keď hovorí o budúcnosti s bábätkom. Desí ho, že jeho láska už onedlho možno zistí, že žiadnu nemá. Hoci sa Hazal (Alina Boz) a Mithat (Sarp Can Köroğlu) spočiatku nemohli ani vystáť, dnes to medzi nimi naozaj ukážkovo iskrí...

Deniz a Cihan vedia, že budú musieť Cansu zaskočiť nepripravenú, aby ju konečne dostali do nemocnice na magnetickú rezonanciu. A presne to i urobia!

Sledujte v pondelok, 27. februára, o 20.30!

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Vymenené životy: FINÁLE - v pondelok, 22. mája, o 20.30!
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.