DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

28. 02 2017 22:30 | Alexandra Stahlová

Vymenené životy: 218. a 219. epizóda

Gülseren by bola určite veľmi šťastná, keby videla, že z jej dcér sú dnes konečne sestry, ako si vždy priala...

Vymenené životy: 218. a 219. epizóda
Vymenené životy: 218. a 219. epizóda Foto: Global Agency

Hoci Asuman (Mine Tugay) predstiera zdesenie, v skutočnosti ju veľmi pobaví, keď polícia zatkne Haruna (Barış Falay) za pokus o vraždu Cihana (Erkan Petekkaya) a vraždu malého chlapca, ktorý bol v čase explózie na palube jeho jachty. Keď ešte zahorúca zavolá túto novinku Candan (Ahu Yağtu), začujú ju Sema (Funda Dönmez) s Emine... No Asu, tak ako vždy, tichý triumf nestačí. Potrebuje triumfovať na celej čiare, a preto sa ponáhľa teatrálne o všetkom informovať Dilaru (Ebru Özkan) priamo pred potenciálnymi klientmi, o ktorých jej sestra vzápätí príde! Deniza (Ceyhun Mengiroğlu) veľmi trápi, že keď čo i len spomenie návštevu lekára, s Cansu (Leyla Tanlar) razom vôbec nie je reč... Harun nie je žiadny hlupák, preto rýchlo pochopí, že za Dilarinou zdržanlivosťou sa skrýva jej narastajúca nedôvera k nemu a pochybnosti o jeho charaktere. Láme mu to srdce, a tak jej navrhne rozvod! A Dilarina odpoveď mu vyrazí dych... Burhan (Taner Turan) zdesene sleduje, ako jeho vystrašená nevesta doslova skamenie uprostred vozovky, neschopná pohybu – a vzápätí do nej narazí motorka! Cansu z nehody našťastie vyviazne len s pár odreninami, no Deniz a Cihan tušia, že lekári ju domov tak skoro nepustia... Dilara sa úplne zosype, keď lekár jej a Cihanovi povie, že Cansu by mohla mať Parkinsonovu chorobu a že ak sa diagnóza potvrdí a stav ich dcéry sa zhorší... Budú musieť jej tehotenstvo prerušiť. Nanešťastie Keriman (Nursel Köse) Dilaru odfotí práve vo chvíli, keď sa ju Cihan pokúša upokojiť – a fotku vzápätí pošle Harunovi!

Keď nešťastný Özkan (Tolga Tekin) po rozhovore s Cihanom povie i Keriman, čo sa deje, v ich malom bytíku po prvý raz po veľmi dlhom čase nepočuť žiadne hlúpe hlučné hádky, ale len tiché modlitby a bezmocné vzlyky... Harun sa dozvie, že ho udal Ozan (Burak Tozkoparan). Aby sa Dilara zbytočne netrápila, rozhodne sa to pred ňou zatajiť... Keď Maide (Hümeyra Akbay) zavolá Burhanovi, spočiatku vôbec nemá záujem sa s ňou baviť. No keď zistí, s kým má tu česť a o čo tejto húževnatej starej dáme vlastne ide... Stanú sa z nich spojenci v ľútom boji s rodinou Gürpınarovcov! Mithat (Sarp Can Köroğlu) je prekvapený, keď zrazu spozná inú Hazal (Alina Boz) – nezvyčajne tichú a zahanbenú, že k sestre, ktorá je na tom zle, si dodnes nedokázala nájsť cestu... Cansu zo strachu, že by mohla prísť o dieťatko, pred Denizom len predstiera, že berie lieky. Tajne ich však vypľúva... Burhan je otrasený, keď mu Keriman v slabej chvíli vyzvoní, čo je s Cansu! Gülseren (Nurgül Yeşilçay) by bola určite veľmi šťastná, keby videla, že z jej dcér sú dnes konečne sestry, ako si vždy priala...

Celoštátna televízia vo večernom spravodajstve prinesie rozsiahlu reportáž o útoku na Cihana, smrti nevinného dieťaťa a podozrení, že za tým stojí Harun. Všetci, ktorých sa to týka, no dosiaľ o tom nevedeli, sú v hlbokom šoku. Sema tuší, kto asi dal tip médiám, no poslúchne Emine a nechá si to pre seba. Zatiaľ.

Sledujte v stredu, 1. marca, o 20.30!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Vymenené životy: FINÁLE - v pondelok, 22. mája, o 20.30!
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.