DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

01. 03 2017 22:30 | Alexandra Stahlová

Vymenené životy: 220. a 221. epizóda

Ozan a Cihan sú v šoku, keď si vypočujú telefonát Hazal a Maide a zistia, čím Harunova teta Hazal vydiera!

Vymenené životy: 220. a 221. epizóda
Vymenené životy: 220. a 221. epizóda Foto: Global Agency

Dilara (Ebru Özkan) si konečne uvedomí, aká nespravodlivá a krutá bola k Harunovi (Barış Falay). Ospravedlní sa mu - a on jej, ako vždy, odpustí. No je nepochybne len otázkou času, kedy ich už i tak dosť vážne naštrbený vzťah postihne ďalšia kríza – či už kvôli Cihanovi (Erkan Petekkaya), na ktorého Harun stále nezvládateľne žiarli, alebo Asuman (Mine Tugay), ktorá si na sestrinho manžela zjavne brúsi zuby... Özkana (Tolga Tekin) temer vystrie, keď zistí, že sa jeho strelená sestra zahľadela do Burhana (Taner Turan)! Po tom, čo sa dozvedeli od İnci (Nurhayat Boz) sa Deniz (Ceyhun Mengiroğlu) a Cansu (Leyla Tanlar) rozhodnú dať Burhaovi ešte jednu šancu. Netušia, žiaľ, že im İnci klamala! Hazal (Alina Boz) je síce nadšená, keď ju Mithat (Sarp Can Köroğlu) opäť pozve von, no menej už miestom, ktoré vyberie pre ich rande – skromnou a jednoduchou prístavnou reštauráciou... Burhan a Maide (Hümeyra Akbay) plánujú uštedriť Cihanovi ďalší zničujúci úder, z ktorého sa len tak nespamätá. A mienia na to využiť tromf menom Rahmi (Civan Canova)! Tajomná Selma (Sinem Öztürk) rozohrá zvláštnu hru s Cihanom a Harunom. Krátko po sebe totiž oboch navštívi - a jednému i druhému navrhne, že bude preňho pracovať a pomôže mu zničiť jeho protivníka! Ozana (Burak Tozkoparan) nepredstaviteľne rozhnevá, keď zistí, že kvôli Hazal prišla ich spoločnosť o zákazku a obrovský balík peňazí. Verí, že jeho sestra to opäť urobila pre Maide, preto je rozhodnutý usvedčiť ju akýmkoľvek spôsobom!

Hoci je Asu technicky úplne bez prostriedkov, nebráni jej to kúpiť si hriešne drahé auto. Teda, presnejšie... Vybrať si temer polmiliónové auto a drzo zavolať Harunovi, aby jej naň poslal peniaze! Na jej veľkú smolu je však s Harunom vo chvíli, keď mu zazvoní telefón, práve Dilara – a tá sestru rázne uzemní! Na Ozanovu žiadosť sa jeho kamarát hacker napichne do Hazalinho mobilu i laptopu. Až keď Selma ukáže Cihanov dôkazy, ktoré v posledných rokoch nazbierala proti Harunovi a povie mu úplne všetko o tom, ako zničil ju a jej manžela, ktorý vo väzení, kde sa ocitol Harunovým pričinením, spáchal samovraždu, rozhodne sa s ňou spolupracovať. Maide si zaplatí v médiách celostranový inzerát, v ktorom ponúka za dolapenie Rahmiho rovný milión lír. Paradoxne práve vďaka tomuto inzerátu Deniz zistí, že starému otcovi svojej manželky po celý čas krivdil a že za smrť jeho mamy Nergis (Suna Dizdar) v skutočnosti môže jeho vlastný otec... Ozan a Cihan sú v šoku, keď si vypočujú telefonát Hazal a Maide a zistia, čím Harunova teta Hazal vydiera! Záznam tohto hovoru si o niečo neskôr neveriacky vypočujú i Dilara s Harunom, ktorému vďaka jeho zákernej tete opäť raz prischne nezaslúžený Čierny Peter...

Cansu vyhľadá svojich príbuzných z maminej strany, aby zistila, či niekto z jej rodiny nemal rovnakú diagnózu ako ona. Cihan trvá na tom, aby sa šla Hazal sama udať na políciu. Docieli tým, žiaľ, jediné – na smrť vystrašená Hazal spanikári a ujde!

Sledujte vo štvrtok, 2. marca, o 20.30!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Vymenené životy: FINÁLE - v pondelok, 22. mája, o 20.30!
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.