DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

02. 03 2017 22:30 | Alexandra Stahlová

Vymenené životy: 222. a 223. epizóda

Cihanovi sa zrúti celý svet, keď sa dozvie, že Cansu je naozaj chorá, vie to a rozhodla sa to pred nimi tajiť.

Vymenené životy: 222. a 223. epizóda
Vymenené životy: 222. a 223. epizóda Foto: Global Agency

Zdá sa, že potvorke Keriman (Nursel Köse) sa konečne podarí urobiť na Burhana (Taner Turan) presne taký dojem, aký chcela. No ktovie, či by sa okolo neho krútila rovnako, ak by vedela, že krátko predtým navrhol İnci (Nurhayat Boz), aby sa k nemu nasťahovala! Cansu (Leyla Tanlar) tají strašnú pravdu o svojej chorobe aj pred Denizom (Ceyhun Mengiroğlu) – je totiž pripravená riskovať vlastný život, len aby neohrozila ten svojho dieťatka! Maide (Hümeyra Akbay) predstiera, že nie je monštrum a na dôkaz pošle Dilare (Ebru Özkan) zakrvavený nôž. No kým Dilara tomuto prázdnemu gestu naivne uverí, Harunovi (Barış Falay) tuší, že je to len bluf – že jeho krutá a zatrpknutá teta im poslala len bezcennú kópiu a ten pravý dôkaz Hazalinho (Alina Boz) fatálneho zlyhania niekde ukryla! Nech sa Asuman (Mine Tugay) snaží, ako len vládze, Dilara jej nezhltne jej predstieranú účasť – až pridobre ju totiž pozná. Hazal je zúfalá, keď sa jej, akoby toho už i tak nemala dosť, v noci, doslova uprostred ničoho, pokazí auto. Keďže neverí nikomu z rodiny, s malou dušičkou zavolá jedinému človeku, ktorému ešte dôveruje, a požiada ho o pomoc... Mithatovi (Sarp Can Köroğlu). Našťastie už spí, keď sa na ňu prídu pozrieť Cihan (Erkan Petekkaya) s Ozanom (Burak Tozkoparan), ktorí si o ňu robia obrovské starosti a ktorým Mithat chlapsky priznal, že jej poskytol útočisko – a na druhý deň už je všetko inak, opäť vďaka Mithatovi, ktorý má na problémovú smoliarku Hazal nečakane dobrý vplyv... Asu robí možné aj nemožné, aby sa čoraz nešťastnejšiemu Harunovi dostala pod kožu. Využíva preto každú chvíľočku, keď jej sestra vytiahne päty z domu!

Selma (Sinem Öztürk) naďalej predstiera, že za slušnú sumičku pomôže Harunovi zničiť Cihana. Asu je naozaj neuveriteľne krátkozraká... Inak by totiž len ťažko ešte zahorúca vyklebetila Candan (Ahu Yağtu), že jej neter niekoho zabila – a ak by to predsa len i tak urobila, aspoň by si dala dobrý pozor, či ju jej „kamarátka“ nenahráva! Cansu rozhodí, keď v novinách natrafí na inzerát, v ktorom Maide ponúka obrovskú odmenu za dolapenie Rahmiho (Civan Canova). Özkan (Tolga Tekin) si najneskôr vo chvíli, keď ho svat vyhrážkami prinúti stať sa jedným z jeho výpalníkov, uvedomí, že zbratať sa s Burhanom bola obrovská chyba. Možno dokonca tá najväčšia, akú kedy urobil... A absolútnu istotu získa v momente, keď ho krátko nato príde konfrontovať zať Deniz a povie mu, že Burhan je mafián, ktorý zavraždil jeho nevlastného otca a spôsobil smrť jeho mamy Nergis (Suna Dizdar)! Cihanovi sa zrúti celý svet, keď sa dozvie, že Cansu je naozaj chorá, vie to a rozhodla sa to pred nimi tajiť. Keď sa ako-tak spamätá zo šoku, zájde za Dilarou a povie je všetko, čo vie...

Nech už je Asu akákoľvek zmija, rozhodne si nezaslúži takú bolesť a potupu, ktorú jej spôsobí mafián Halil, pre ktorého pracuje Candan. Cansuino boľavé klamstvo vyjde na svetlo, keď Keriman nešťastnou náhodou rozbije vázu, v ktorej jej neter ukrýva všetky povypľúvané tabletky!

Sledujte v pondelok, 6. marca, o 20.30!

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Vymenené životy: FINÁLE - v pondelok, 22. mája, o 20.30!
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.