DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

06. 03 2017 22:30 | Alexandra Stahlová

Vymenené životy: 224. a 225. epizóda

Kto by si pomyslel, že slová, ktoré Hazal tak veľmi túžila počuť z jeho úst... Mithat vysloví práve dnes?

Vymenené životy: 224. a 225. epizóda
Vymenené životy: 224. a 225. epizóda Foto: Global Agency

Özkanovi (Tolga Tekin) a Denizovi (Ceyhun Mengiroğlu) sa situácia s vymáhaním dlhov fatálne vymkne z rúk. Burhanov (Taner Turan) dlžník totiž skončí s guľkou v tele! Keď si Cihan (Erkan Petekkaya) príde do vily po Hazal (Alina Boz), Harun (Barış Falay) je dôrazne proti. No Hazal chce odísť – a Dilara (Ebru Özkan), na ktorú je toho všetkého už akosi priveľa, neurobí nič. Napokon, Cihan je predsa Hazalin otec... Asuman (Mine Tugay) nič z toho nechápe, no tentoraz naozaj nemá chuť a silu sa s kýmkoľvek hádať – ešte je skrátka príliš otrasená z toho, čo sa prihodilo jej. Cansuine (Leyla Tanlar) symptómy sa rapídne rýchlo zhoršujú, čo však pred všetkými – a obzvlášť pred Denizom – stále úzkostlivo tají. Hazal je uveličená z luxusného apartmánového bytu, ktorý jej otec daruje. A aby bola v bezpečí, pridelí jej ako osobného ochrancu Bahtiyara (Bahtiyar Demir). Dobrá nálada Cihana raz-dva prejde, keď mu zavolá zdrvený Deniz, že práve niekoho zastrelil! Özkan, ktorý aj so zbraňou počkal na mieste činu a skončil v policajnej cele, vzal medzičasom celú vinu na seba... Ťažko povedať, čo z Denizovho rozprávania Cihana šokuje viac – či aktuálne novinky o ňom a Özkanovi, alebo správa, že jeho otec Rahmi (Civan Canova) nenesie žiadnu vinu na smrti Denizovej mamy mamy Nergis (Suna Dizdar)?! Keriman (Nursel Köse) temer z nôh spadne, keď ju Cihan informuje, že jej brat skončil vo väzení. Kiežby jej Cihan povedal celú pravdu – že ho tam dostal Burhan, z ktorého je taká hotová!

Kto by si pomyslel, že slová, ktoré Hazal tak veľmi túžila počuť z jeho úst... Mithat (Sarp Can Köroğlu) vysloví práve dnes? Asuman je úplne na dne, no pred rodinou sa snaží tváriť, akoby nič. A darí sa jej to naozaj ukážkovo – hlúpymi poznámkami na Cihanovu adresu sa jej šikovne darí prehlbovať už i tak priepastnú vzdialenosť medzi Dilarou a Harunom! Özkan je dojatý, keď za ním do väzenia prídu Engin (Ayhan Bozkurt) a Keriman, aj s malý Canom. Candan (Ahu Yağtu) vôbec nechápe, prečo je k nej zrazu Asu taká nepriateľská. No nie je hlúpa, a tak si dá rýchlo dve a dve dokopy a pochopí, že jej musel ublížiť Halil... Harun je nadšený, keď si pri odpočúvaní Selmy (Sinem Öztürk) vypočuje jej rozhovor s Cihanom, z ktorého vyplynie, že je k nemu absolútne lojálna a Cihan tak prišiel o svoj domnelý tromf! No má to háčik... Počuje totiž len to, čo Selma, Cihan a Yıldırım (Ertuğrul Postoğlu) chcú, aby počul! Keď si surovec Halil začne dovoľovať i k Candan, v panike siahne po noži a... Bodne.

Bezpečnostný technik povie Dilare, že v jej mobile bol nainštalovaný špionážny program. A keďže, žiaľ, vôbec nepochybuje o tom, že ho doň nainštaloval Harun, je len otázkou času, kedy to medzi nimi opäť drsne zaškrípe...

Sledujte v utorok, 7. marca, o 20.30!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Vymenené životy: FINÁLE - v pondelok, 22. mája, o 20.30!
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.