DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

07. 03 2017 22:30 | Alexandra Stahlová

Vymenené životy: 226. a 227. epizóda

Hazalin život sa opäť obráti hore nohami. Polícia ju totiž zatkne za domnelú Özgürovu vraždu!

Vymenené životy: 226. a 227. epizóda
Vymenené životy: 226. a 227. epizóda Foto: Global Agency

Hoci počas prvej razie v skladových priestoroch Burhanovej (Taner Turan) firmy polícia vôbec nič nenašla, počas ďalšej – v skladoch, kam nechal všetko narýchlo previezť – nájdu nelegálny tovar za viac ako desať miliónov! Odkedy Dilara (Ebru Özkan) pozná pravdu o tom, že odpočúvanie do jej telefónu prinútila Hazal (Alina Boz) nainštalovať Maide (Hümeyra Akbay), narastajúci hnev jej temer nedovolí dýchať. Potrebuje sa s ním nejako vyrovnať, a tak zájde aj s malým Demirom Alazom za Harunovou (Barış Falay) krutou tetou a povie jej, že... Toto je naposledy, čo ho vidí! Renomovaný americký neurológ vyšetrí Cansu (Leyla Tanlar), pre ňu a jej blízkych, žiaľ, nemá dobré správy... Harun ani len netuší, že jeho teta sa už kvôli malému Alazovi rozhodla zložiť zbrane. Vie len, že ju musí nejako zastaviť, preto podnikne kroky, aby ju súd zbavil svojprávnosti. Hoci celá jej rodina na ňu tlačí, aby sa v záujme vlastného zdravia a života vzdala dieťatka, Cansu zaň bojuje ako levica! Napokon sa zlomená podvolí prianiu blízkych, aby podstúpila interrupciu... No potom ju jej bábätko kopne – a to rozhodne! Harunovo rozhodnutie zbaviť ju svojprávnosti a umiestniť do ústavu opäť prebudí v Maide niekdajšiu bojovnosť a v jej ešte pred pár minútami kajúcnom srdci sa opäť naplno rozhorí plameň nezmieriteľnej nenávisti! Ozan (Burak Tozkoparan) prezradí mame, že mafiána Halila, ktorého vraždy sú dnes plné noviny, videl v spoločnosti jej sestry Asuman (Mine Tugay). Keriman (Nursel Köse) utrpí obrovský šok, keď v bezdomovcovi spiacom na jej prahu spozná... Rahmiho (Civan Canova)!

Sotva sa Hazal konečne stala plnohodnotným členom vlastnej rodiny, s ktorou dlho nevedela nájsť spoločnú reč, jej život sa opäť obráti hore nohami. Polícia ju totiž zatkne za domnelú Özgürovu (Efecan Şenolsun) vraždu! Pri pohľade na zúboženého Rahmiho, pre ktorého mala vždy istú slabosť, sa Keriman tisnú slzy do očí. Uľúti sa jej ho, preto ho vezme k sebe domov a postará sa oňho. A aby nemusela nikomu nič vysvetľovať, dokonca si vezme v práci deň voľna... Mithat (Sarp Can Köroğlu) začuje, ako zamestnanci vo firme ohovárajú Hazal, preto im poriadne vyčistí žalúdok! Nedokáže sa na nič poriadne sústrediť, preto si začne googliť všetko o Özgürovi... Keď sa Harun dozvie o zatknutí Hazal, hneď vie, odkiaľ vietor fúka. Na jeho veľkú smolu sú však všetci - Dilaru nevynímajúc - presvedčení, že túto špinavosť má na svedomí práve on... Rahmi je veľmi dojatý, keď zistí, že tá strelená potvora Keriman ho neplánuje udať, hoci by za to mohla dostať rovný milión! A ešte viac, keď mu nedovolí odísť...

Dilaru nepredstaviteľne rozhnevá, keď Harun večer príde domov, hoci ho naozaj dosť dôrazne žiadala, aby to nerobil. Rada by mu verila, že je v tom všetkom nevinne a že dokáže Hazal zachrániť... No nedokáže to. Keď televízia večer prinesie správu o Hazalinom zatknutí, všetci je blízki, čo o tom ešte nevedeli, sú v hlbokom šoku!

Sledujte v stredu, 8. marca, o 20.30!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Vymenené životy: FINÁLE - v pondelok, 22. mája, o 20.30!
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.