DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

08. 03 2017 22:30 | Alexandra Stahlová

Vymenené životy: 228. a 229. epizóda

Hazal je veľmi šťastná a dojatá, že po všetkom tom trápení si k nej konečne začína nachádzať cestu aj Ozan.

Vymenené životy: 228. a 229. epizóda
Vymenené životy: 228. a 229. epizóda Foto: Global Agency

Cihanovi (Erkan Petekkaya) padne zo srdca obrovský kameň, keď sa Mithatovi (Sarp Can Köroğlu), pátrajúcemu na vlastnú päsť, podarí zistiť a aj potrebnými dôkazmi podložiť, že Özgür (Efecan Şenolsun) nielenže stále žije, ale že navyše v súčasnosti pod vlastným menom študuje vo Viedni na Akadémii múzických umení! Inou cestou sa k rovnakej informácii dopracuje i Harun (Barış Falay), no jeho nádej na zmierenie s Dilarou (Ebru Özkan) sa vytratí rovnako rýchlo, ako para nad hrncom – keď jej totiž zavolá, čo sa práve dozvedel, Özgürova mama po rozhovore s Cihanom práve vypovedá na polícii. A tak keď Hazal (Alina Boz) prepustia z väzenia a všetci Gürpınarovci sa vyberú k Cansu (Leyla Tanlar) a Denizovi (Ceyhun Mengiroğlu), Harun sa nedokáže zbaviť pocitu, že pre jeho vlastnú rodinu to znamená neodvratný koniec... Na rozdiel od všetkých ostatných Cansu zatiaľ stále nevie, že jej biologický otec Özkan (Tolga Tekin) je za mrežami. Myslí si, že je pracovne mimo mesta, a tak ani nie je veľmi prekvapená, že sa ako posledná do partie ako veľká voda dovalí len hlučná teta Keriman (Nursel Köse)! Hazal a Cansu sú veľmi šťastné, že majú jedna druhú a že časy, keď si nevedeli prísť na meno a neustále si ubližovali, nechali definitívne za sebou. Po prehýrenej noci sa Candan (Ahu Yağtu) a Asuman (Mine Tugay) aspoň na malú chvíľu podarí zabudnúť na bolesť a utrpenie uplynulých dní. No sotva dorazia domov, dostihne ich drsná realita – začnú ich totiž prenasledovať mafiáni, s ktorými obchodoval Halil!

Kým Cansu je nekonečne šťastná z fotiek bábätka z posledného ultrazvuku a čerstvej novinky, že pod srdcom nosí chlapčeka, Cihan, Dilara a Deniz sa márne snažia nepodľahnúť narastajúcemu zúfalstvu a strachu z nevyhnutného. Po rozhovore s Hatice (Güneş Hayat), ktorý si tajne vypočuje aj Selma (Sinem Öztürk), Harun prehodnotí svoje pôvodné rozhodnutie a... Vezme Maide (Hümeyra Akbay) z ústavu späť domov! Cansu tuší, že na tej historke o tom, kde jej otec Özkan je, niečo nesedí. Preto zájde za Enginom (Ayhan Bozkurt) a po krátkom rozhovore s nič netušiacim automechanikom zistí pravdu. Veľmi ju sklame a nahnevá, že jej rodina klamala, preto otcovi Cihanovi a manželovi poriadne vyčistí žalúdok – a potom zájde za Özkanom do väzenia! Kajúcny Rahmi (Civan Canova) prezradí Keriman celú smutné pravdu o dni, keď zomrela jeho milovaná dcéra... Hazal je veľmi šťastná a dojatá, že po všetkom tom trápení si k nej konečne začína nachádzať cestu aj Ozan (Burak Tozkoparan).

Asu je zdesená, keď zistí, že z jej nočného stolíka zmizli všetky ukryté diamanty. Myslí si, že ich vzala Dilara, no tá zjavne o ničom nevie. Zdá sa, že osud Asu a Candan je tým pádom spečatený. Zatiaľ nik netuší, že Selma a Mithat sa nielenže poznajú, ale dokonca.... Spolupracujú!

Sledujte vo štvrtok, 9. marca, o 20.30!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Vymenené životy: FINÁLE - v pondelok, 22. mája, o 20.30!
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.