DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

09. 03 2017 22:30 | Alexandra Stahlová

Vymenené životy: 230. a 231. epizóda

Deniz je na dne, pretože nedokáže otca nenávidieť, hoci ho pripravil o všetko - a teraz možno i o manželku...

Vymenené životy: 230. a 231. epizóda
Vymenené životy: 230. a 231. epizóda Foto: Global Agency

Deniz (Ceyhun Mengiroğlu) márne čaká na Cansu (Leyla Tanlar), s ktorou dnes mali po prvý raz absolvovať tehotenské cvičenia a prípravu na rodičovstvo. Jeho nesústredený otec Burhan (Taner Turan) totiž stratil kontrolu nad vozidlom a pri havárii v ťažko dostupnom teréne on a Cansu utrpeli vážne zranenia! Po rozhovore s Ozanom (Burak Tozkoparan) si už Cihan (Erkan Petekkaya) vôbec nie je istý tým, či jeho otec Rahmi (Civan Canova) skutočne môže za smrť jeho sestry, ako tvrdil Burhan. Preto požiada Azmiho (Yaşar Kara), aby vypátra jeho nepodareného švagra alebo jeho brata a on sa tak priamo od zdroja mohol zistiť pravdu... Dôležité DVD-čko určené Dilare (Ebru Özkan) sa vôbec nedostane do jej rúk. Hatice (Güneş Hayat) ho totiž v dobrej viere ako na potvoru odovzdá akurát diabolskej Asuman (Mine Tugay). Harun (Barış Falay) je nešťastný, pretože Dilara už vie, že dostal Maide (Hümeyra Akbay) zo starobinca a pozerá sa teraz naňho s neskrývaným sklamaním, hnevom a... Odporom. Dokonca ho požiada, aby už nechodil domov! Keď opadne obrovská zlosť, ktorú cítila počas návštevy u Maide, pochytí Hazal (Alina Boz) hystéria, že tá krutá stará dáma možno zomrela jej vinou, keďže jej nepomohla pri astmatickom záchvate. Ešteže Mithat (Sarp Can Köroğlu) je ako vždy duchaprítomný a hneď vie, čo treba urobiť... sa Candan (Ahu Yağtu) a Asu majú pocit, že vyhrali v lotérii, keď si prehrajú to nešťastné DVD-čko, ktoré je vlastne spoveďou Maide o jej najväčších hriechoch!

Keď Denizovi zavolajú, že jeho otec a jeho mladá spolujazdkyňa mali vážnu nehodu, už je všetkým jasné, kam zmizla Cansu a prečo nedvíha... Cihan, Ozan, Hazal a Yıldırım (Ertuğrul Postoğlu) sa preto spolu s ním okamžite ponáhľajú do nemocnice - a cestou informujú Dilaru... Aj uvravená potvorka Keriman (Nursel Köse) na chvíľu úplne stratí reč, keď sa dozvie o nehode svojej milovanej netere. Kým Gürpınarovci a ich blízki tŕpnu v nemocnici, pretože Cansu je po dlhej a komplikovanej operácii stále v kóme, Mithat, z ktorého sa vykľul policajt v hlbokom utajení, spolupracujúci s kolegyňou Selmou (Sinem Öztürk) na usvedčení Haruna, navštívi svojho veliteľa. Deniz je na dne. Nenávidí sám seba, pretože nedokáže nenávidieť Burhana, ktorý ho pripravil o všetko - o nevlastného otca, mamu a teraz možno i o manželku... Harun besnie, keď mu Dilara s Cihanom zakážu prísť do nemocnice. A ešte viac, keď po príchode do vily zistí, že malý Alaz (Ömer Faruk Yüksek) nie je doma. Netuší, že sa oňho stará Hazal, no ani to by ho v tomto stave zrejme neobmäkčilo.

Keď sa Rahmi od zrútenej Keriman dozvie o tragédii, ktorá postihla jeho milovanú vnučku, razom zabudne na opatrnosť i pocit nekonečnej hanby, ktorá ho úplne ochromovala. Okamžite sa ponáhľa do nemocnice, aby bol v ťažkých chvíľach oporou svojim najbližším....

Sledujte v pondelok, 13. marca, o 20.30!

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Vymenené životy: FINÁLE - v pondelok, 22. mája, o 20.30!
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.