DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

13. 03 2017 22:30 | Alexandra Stahlová

Vymenené životy: 232. a 233. epizóda

Vedenie väznice Özkanovi povolí krátku návštevu nemocnice. A práve počas nej sa srdce Cansu zrazu zastaví...

Vymenené životy: 232. a 233. epizóda
Vymenené životy: 232. a 233. epizóda Foto: Global Agency

Harunovi (Barış Falay) akoby zo strachu o malého Alaza (Ömer Faruk Yüksek) úplne preskočilo – predvolá si všetkých svojich mužov a rozošle ich do všetkých kútov Istanbulu, aby jeho syna našli a priviedli hoci aj spod zeme! Napokon chlapca u Hazal (Alina Boz) nájde Çağatay (Serdar Yıldırım), ktorý ho okamžite vezme z jej náručia a odvedie k otcovi. Mithatovi (Sarp Can Köroğlu) sa to nezdá, preto Hazal požiada, aby ihneď zavolala svojej mame (Ebru Özkan), či o tom vie. Deniz (Ceyhun Mengiroğlu) sa úplne zosype, keď mu lekári oznámia, že jeho otca Burhana (Taner Turan) nedokázali zachrániť... Asuman (Mine Tugay) je v šoku, keď sa od Haruna pri raňajkách dozvie, kde všetci sú a čo sa stalo Cansu (Leyla Tanlar). Okamžite sa ponáhľa do nemocnice, aby bola so svojou rodinou. Je taká vykoľajená, že zabudne na svoju obvyklú potrebnú ostražitosť, takže keď jej zazvoní telefón, Cihan (Erkan Petekkaya) si všimne na displeji meno volajúceho - Candan (Ahu Yağtu)! Keď sa Deniz po otcovom pohrebe vráti do boľavo prázdneho domu, nájde v detskej izbičke Cansuin denník. Zahĺbi sa doň - a tvár mu zalejú horúce slzy... Özkanovi (Tolga Tekin) sa zrúti celý svet, keď mu Yıldırım (Ertuğrul Postoğlu) s Keriman (Nursel Köse) povedia, čo sa stalo. Vedenie väznice mu vzápätí, vzhľadom na výnimočné okolnosti, povolí krátku návštevu nemocnice. A práve počas nej sa srdce Cansu zrazu zastaví... Nekonečné minúty sa zdá, že horúčkovitý boj lekárov o jej život je márny, no napokon sa zázrak, o ktorý sa modlia všetci Cansuini blízki, predsa len stane - jej srdce opäť začne biť!

Vďaka Cihanovi a Yıldırımovi sa Özkan opäť dostane na slobodu. Selma (Sinem Öztürk) má pre Cihana dobré správy – vďaka hackerovi, s ktorým spolupracuje, už totiž Hazalino meno viac nefiguruje v špinavých Harunových kšeftoch! Keď sa Cansu konečne preberie z kómy, rodina sa rozhodne pred ňou zatiaľ tajiť strašnú pravdu o smrti svokra a... Jej dieťatka. Asu zúri, keď zistí, že muži, čo ju uniesli spred nemocnice, pracujú pre Maide (Hümeyra Akbay)! Prekvapivo rýchlo sa však ukáže, že obom ide v podstate o to isté – obe chcú, aby sa Dilara a Harun čo najskôr rozišli. A tentoraz už navždy! Candan je veľmi sklamaná, že Asu uverila tej potvore Maide, hoci ju pred ňou neraz varovala. No kto chce kam... Na radosť celej rodiny sa Cansu naozaj rýchlo zotavuje. No či to tak ostane aj po tom, čo jej konečne povedia celú pravdu, to je zatiaľ vo hviezdach...

Asu navrhne Maide naozaj odporný plán na rozdelenie Dilary a Haruna – rozhodnú sa použitím falošného mobilu, napísaného na Haruna, nafingovať nepatričnú konverzáciu medzi ním a jeho švagrinou!

Sledujte v utorok, 14. marca, o 20.30!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Vymenené životy: FINÁLE - v pondelok, 22. mája, o 20.30!
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.