DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

20. 03 2017 22:30 | Alexandra Stahlová

Vymenené životy: 240. a 241. epizóda

Krehká, no úprimná láska Mithata a Hazal sa každou spoločne strávenou minútou viac a viac prehlbuje...

Vymenené životy: 240. a 241. epizóda
Vymenené životy: 240. a 241. epizóda Foto: Global Agency

Všetci v sále sú uveličení, keď dojatý riaditeľ detského domova oznámi prítomným médiám, že Cansu (Leyla Tanlar) a Deniz (Ceyhun Mengiroğlu), ktorým dnes vďačne odovzdá charitatívne ocenenia, darovali na rozvoj a prestavbu strediska neuveriteľných 21 miliónov lír! To, že hoci sa už Cansu často usmieva a vyzerá vyrovnane, v skutočnosti na tom psychicky vôbec nie je dobre, zatiaľ vie len Deniz, ktorý s narastajúcimi obavami sleduje, ako nezdravo sa jeho žena upína na malého Emreho - toho si totiž možno už čoskoro osvojí iná rodina... Mithata (Sarp Can Köroğlu) trápi, že jeho šéf má možno pravdu a jeho láska k Hazal (Alina Boz) by mohla negatívne ovplyvniť jeho vyšetrovanie! Cihan (Erkan Petekkaya) sa pokúsi dozvedieť od Dilary (Ebru Özkan), prečo zostáva s Harunom (Barış Falay) a už viac nechce rozvod, no opäť nepochodí... Aby Mithat ochránil Hazal, na ktorej mu záleží stále viac a viac, keď ho príde navštíviť - pretože predstiera, že je chorý -, je k nej protivný. No trhá mu srdce, keď si všimne v jej krásnych očiach bolesť, a tak prestane rovno rýchlo ako začal. Asuman (Mine Tugay) a Candan (Ahu Yağtu) oslavujú, pretože testy DNA, ktoré dali tajne urobiť, jednoznačne preukázali, že Dilara je dcéra pána Ekrema (İlhan Şeşen)! Takže je len otázkou času, kedy ju oberú úplne o všetko – teda, ak sa im podarí presvedčiť pána Ekrema, aby svedčil na súde... Na Cihanovo výslovné prianie začne pracovať v rodinnej spoločnosti Gürpınarovcov. A po rozhovore medzi štyrmi očami, ktorý dopadne nad očakávanie uspokojivo, Cihan povýši i Mithata!

Neborák Rahmi (Civan Canova) nevie, či sa má rozosmiať alebo rozplakať, keď ho v novom byte doslova prepadne hurikán menom Keriman (Nursel Köse) a svojím typickým „nevtieravým“ spôsobom sa mu ponúkne za domácu... Harun požiada Selmu (Sinem Öztürk), aby v účtoch Cihanovej firmy našla dokumenty podpísané Ozanom (Burak Tozkoparan) a... Zničila ich! Kým Selma a Yıldırım (Ertuğrul Postoğlu) netušia, prečo Harun zrazu Ozana chráni, Cihan to vie celkom presne... Dilaru zaskočí, keď zistí, že Cihan vie a vždy vedel, že Ozan nie je jeho syn, no mlčal z veľkej lásky k nej. A dozvie sa i to, o čom doteraz vôbec netušila - že Cihan pred rokmi jej i Ozanovi zachránil život a že veľmi dúfal, že pravda z jej úst, ktorej sa nikdy nedočkal, raz ich manželstvo zachráni! Krehká, no úprimná láska Mithata a Hazal sa každou spoločne strávenou minútou viac a viac prehlbuje... Ktovie, či by Keriman aspoň na jednu-dve minisekundy umlčalo, keby počula, ako krásne o nej Özkan (Tolga Tekin) hovorí s Ozanom?

V Cansu, ktorá sa nedokáže a nechce zmieriť so stratou ďalšieho dieťatka, akoby sa adopciou malého Emreho niečo zlomilo. Odmieta prijať realitu, a tak urobí niečo nepredstaviteľné. Niečo naozaj neodpustiteľné...

Sledujte v utorok, 21. marca, o 20.30!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Vymenené životy: FINÁLE - v pondelok, 22. mája, o 20.30!
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.