DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

20. 04 2017 21:30 | Alexandra Stahlová

Vymenené životy: 266. epizóda

Hazal poriadne zaskočí, keď sa jej otec spýta, čo ju spája s nebezpečným mafiánom Damirom. Začne detinsky zatĺkať...

Vymenené životy: 266. epizóda
Vymenené životy: 266. epizóda Foto: Global Agency

Asuman (Mine Tugay) temer z nôh spadne, keď zistí, že sa jej milenec Damir (Sarp Akkaya) stretáva s Hazal (Alina Boz). Poriadne ju to rozzúri, preto si nič netušiacich zaľúbencov odfotí a fotku obratom pošle Cihanovi (Erkan Petekkaya), pretože vôbec nepochybuje o tom, že on už bude vedieť, ako s týmto absurdným vzťahom skoncovať! Všetci vo vile sú rovnako bezradní ako Dilara (Ebru Özkan), keď sa malý Alaz (Ömer Faruk Yüksek) stále dožaduje ocka (Barış Falay) a pýta sa, kedy už príde... Ešteže má chlapča tetu Keriman (Nursel Köse), ktorá ho vždy dokáže priviesť na iné myšlienky! Cansu (Leyla Tanlar) upadá do stále hlbšej depresie – má pocit, že kvôli svojej chorobe už nie je plnohodnotný človek, pretože nemôže robiť všetko, čo zdraví ľudia áno. Dilara sa jej preto rozhodne dokázať opak a nájsť jej prácu, ktorá ju bude napĺňať... Hazal poriadne zaskočí, keď sa jej otec spýta, čo ju spája s nebezpečným mafiánom Damirom. Začne detinsky zatĺkať – prisahá, že ho temer vôbec nepozná, nikdy sa s ním na jeho jachte nestretla a že tá fotka je určite nejaká fotomontáž!

Ozanovo (Burak Tozkoparan) nevypočítateľné správanie začína Rahmimu (Civan Canova) robiť stále väčšie starosti. Hoci Damir temer od slova do slova zopakuje Hazalinu historku o fotomontáži, Cihan ho varuje, že ak sa odváži priblížiť sa ku komukoľvek z jeho blízkych... Podá si ho! Asu razom prejde dobrá nálada, keď sa u nej objaví Damirova pobočníčka s nezvratným dôkazom, že to práve ona poslala Cihanovi tú prekliatu fotku...

Özkanovi (Tolga Tekin) sa v poslednej chvíli podarí zachrániť Enginovi (Ayhan Bozkurt) krk – no vážne tým ohrozí ten svoj... Engin preto zavolá Cihanovi a povie mu úplne všetko, čo vie!

Sledujte v pondelok, 24. apríla, o 20.30!

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Vymenené životy: FINÁLE - v pondelok, 22. mája, o 20.30!
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.