DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 268. epizóda

25. 04 2017 21:30 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 268. epizóda
Vymenené životy: 268. epizóda Foto: Global Agency

Znepokojený Cihan cíti v kostiach, že sa s Ozanom niečo deje - no ani len netuší, aké zlé to naozaj je...

Keď Özkan (Tolga Tekin) príde ráno do servisu, nenapadne mu nič lepšie, ako si naozaj dosť necitlivo vystreliť z na smrť vystrašeného Engina (Ayhan Bozkurt). No jeho najlepšieho kamaráta viac vydesia Özkanove plány odteraz sa intenzívne venovať boju so zločinom! Damirova (Sarp Akkaya) pobočníčka sa nie celkom bezdôvodne obáva, že ho jeho láska k Hazal (Alina Boz) oslabuje a robí zraniteľným... Dilara (Ebru Özkan) vynaloží temer nadľudské úsilie, aby si Cansu (Leyla Tanlar) opäť trochu verila a stala sa novou posilou v jej spoločnosti. Nanešťastie však Cansu nedokáže prestať myslieť na svoj hendikep a už pri prvých ťažkostiach sa úplne položí. Cihana (Erkan Petekkaya) poriadne znepokojí, keď zistí, aké obrovské množstvo peňazí Ozan (Burak Tozkoparan) v uplynulých týždňoch vybral zo svojho účtu. Cíti v kostiach, že sa niečo deje, no ani len netuší, aké zlé to naozaj je. Akú-takú predstavu však už má Rahmi (Civan Canova), ktorý v jednom z hráčskych brlohov zazrie vnuka pri pokrovom stole!

Po Asuman (Mine Tugay) si príde polícia - kvôli výpovedi vo veci Halilovej vraždy... Dilara a Cihan pozvú do vily Cansuinho lekára a mladú pacientku, ktorá je dnes vďaka experimentálnej liečbe temer úplne bez príznakov. Rahmi dotlačí krehkého Ekrema (İlhan Şeşen) k niečomu, čo vlastne ani nechcel urobiť a s čím stále nie je celkom stotožnený – aby celoštátnej televízii poskytol exkluzívny rozhovor o tom, prečo sa súdnou cestou domáha prijatia od dcéry, ktorá mu ani nevie prísť na meno...

Po záplave Asuiných hlúpych klamstiev, z ktorých ho už bolia uši, sa Cihan pokúsi bývalej švagrinej elegantne zbaviť. No keďže pritom vyjdú najavo nečakané nové skutočnosti, musí improvizovať – a to naozaj nečakaným spôsobom!

Sledujte v stredu, 26. apríla, o 20.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.20!
Sledujte celé epizody na