DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 270. epizóda

27. 04 2017 21:30 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 270. epizóda
Vymenené životy: 270. epizóda Foto: Global Agency

Ekrem je v šoku, keď pochopí, že ho Rahmi po celý čas len zneužíval na svoju osobnú vendetu proti Dilare!

Po rozhovore s Asuman (Mine Tugay) je Damir (Sarp Akkaya) taký zúrivý, že sa rozhodne svoju pobočníčku exemplárne potrestať – a tak ju degraduje z manažérky baru na radovú barmanku! A to je len začiatok... Poriadne naštvaný Ozan (Burak Tozkoparan) sa zjavne rozhodol odstrihnúť celú svoju rodinu. Cansu (Leyla Tanlar) aspoň zodvihne telefón, no hovor po pár vetách zlostne ukončí s odkazom, aby sa na všetko, čo chce o ňom vedieť, spýtala Cihana Gürpınara (Erkan Petekkaya)! Hoci sa Dilare (Ebru Özkan) len veľmi ťažko rozpráva o osobných veciach, Cansu odpovie na všetko, čo chce vedieť. Cihana veľmi nahnevá, keď sa od Yıldırıma (Ertuğrul Postoğlu) dozvie, že napriek jeho jasným inštrukciám Rahmi (Civan Canova) dostal Ozana z väzenia už po pár hodinách. Ešte nahnevanejšia je však Hazal (Alina Boz), keď sa dozvie, že jej otec zamestnal tú potvoru Asu priamo u nich vo firme! Ako-tak vychladne až po tom, keď jej mama vysvetlí, čo tým s otcom vlastne sledujú.

Ekrem (İlhan Şeşen) je v šoku, keď úplnou náhodou odhalí pravú identitu svojho domnelého kamaráta Rahmiho – a pochopí, že ho po celý čas len zneužíval na svoju osobnú vendetu proti Dilare! Yıldırım (Ertuğrul Postoğlu) s Cihanom si nevšimnú, že ich rozhovor spoza stĺpa so zanietením počúva Asu... Cihan správne tuší, že keď Ozana prikvačí núdza, určite sa skôr či neskôr objaví u Özkana (Tolga Tekin) a Engina (Ayhan Bozkurt) – preto Özkanovi zavolá, aby na jeho syna dohliadol.

Čím viac sa Damir dozvedá o Hazal, tým viac sa jeho city k nej prehlbujú. Keď Asu zazrie Ekrema vojsť do firemných priestorov a pýtať sa na Cihana, zbledne ako stena...

Sledujte v pondelok, 1. mája, o 20.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.20!
Sledujte celé epizody na