DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Nová rola Rızu z Dily: Z hrdého vodcu... Pribrzdený mafián!

29. 01 2016 14:35 | Alexandra Stahlová
Kolpaçino 3 - Erkan Pettekaya (foto: Youtube)
Kolpaçino 3 - Erkan Pettekaya (foto: Youtube) Foto: YouTube

Fanúšikovia seriálového fešáka sú nadšení, ich miláčik sa totiž už onedlho objaví v komédii... Z tak trochu iného cesta!

Keď pred pár dňami vyšiel krátky trailer k premiérovej tretej časti v Turecku mimoriadne úspešnej strelenej gangsterky Kolpaçino, v hlavných úlohách s v ich domovine zbožňovanými, no u nás zatiaľ neznámymi komikmi Şafakom Sezerom, Alim Çatalbaşom a Aydemirom Akbaşom v hlavných úlohách, ktorá bude mať v krajine polmesiaca premiéru 11. marca, potešili sa nielen ich skalní fanúšikovia.

Nadšení sú i priaznivci šarmantného tureckého herca Erkana Pettekayu (Rıza z Dily), pretože ten si v netrpezlivo očakávanom pokračovaní strihne síce menšiu, no o to významnejšiu úlohu fešného, no tak trochu pribrzdeného mafiána, ktorý hlavným hrdinom urobí zo života peklo. A samozrejme nie hocijakého mafiána, ale rovno... Krstného otca! :-) Tak ak náhodou po nociach či po víkendoch šprtáte základy turečtiny a na marec ešte nemáte žiadne plány... Možno by malý výlet za kultúrou stál za to! :-)
Prečítajte si aj:
* Zbohom, Mentalista... Prichádza tím NCIS - Námorný vyšetrovací úrad!
* Sila! Tento okuliarnik že je kráska z Lásky na druhý pokus?!
* Tesne pred päťdesiatkou a s takýmto telom? Známy herec sa má čím chváliť!

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na