DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy pokračujú: Prichádza nový intrigán so zlomeným srdcom

31. 07 2019 16:00 | Jakub Trajteľ
Vymenené životy
Vymenené životy Foto: Global Agency

Do obľúbeného tureckého seriálu vstupuje nová, divákom Doma veľmi známa tvár!

Obľúbený turecký seriál Vymenené životy si aj na obrazovkách televízie Doma získal veľkú divácku základňu, a preto plynulo pokračuje ďalšimi časťami. Jednou z nových tvárí, ktoré osviežia v týchto dňoch dej seriálu, je postava Haruna. Ten prichádza zmeniť životy hlavných hrdinov. A to hlavne Cihana a Dilary. Stvárňuje ho sympatický turecký herec Barış Falay, ktorý v našich končinách zahviezdil v ďalšom známom tureckom seriálovom hite Ezel v úlohe Aliho. V súkromí je herec od roku 2006 ženatý s herečkou Esrou Ronabar, s ktorou vychovávajú 10-ročného synčeka Maviho Rüzgara.

Zdroj: Instagram/bfalayofficial


A kto je vlastne Harun? Cihanov úhlavný nepriateľ. Má hneď niekoľko dôvodov, prečo Cihana tak veľmi nenávidí a prečo ho chce zničiť! Viní ho totiž zo sestrinej samovraždy, ktorú chce pomstiť a zároveň je tiež už celú večnosť po uši zamilovaný do Dilary. Aby dosiahol, čo chce, ide pokojne aj cez mŕtvoly a pre svoju pomstu využije nielen slabosť Cihanovho otca Rahmiho, ale i jeho biologickej dcéry Hazal!

Vymenené životy - Barış Falay
Foto: Global Agency
 

Vymenené životy - Barış Falay
Foto: Global Agency
 

Vymenené životy - Barış Falay
Foto: Global Agency
 

Či jeho pomstu zatieni láska, uvidíte v ďalších epizódach seriálu Vymenené životy vždy od pondelka do štvrtka o 22.30 - v televízii Doma.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na