DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Gülseren z Vymenených životov: Prečo musela v seriáli zomrieť?

26. 09 2019 16:00 | JT
Vymenené životy - smrť  Gülseren
Vymenené životy - smrť Gülseren Foto: Global Agency

Nebyť konfliktu medzi hlavnými predstaviteľmi, všetko by možno dopadlo inak!

Fanúšikovia obľúbeného tureckého seriálu Vymenené životy zažili pri sledovaní utorkovej svadobnej epizódy poriadny šok! Hoci si Cihan a Gülseren po strastiplnej ceste za šťastím konečne povedali „Áno!“, krátko po obrade zasiahla Gülseren guľka zo zbrane, ktorá bola pôvodne adresovaná Cihanovmu synovi Ozanovi, a na smútok mnohých priaznivcov úspešného projektu, Gülseren napokon zomrela.

Vymenené životy - smrť Gülseren
Foto: Global Agency
 

Hoci by sa mohlo zdať, že scenáristi plánovane seriálovej dvojici nedopriali happyend, skutočným dôvodom odchodu herečky Nurgül Yesilcay, alias Gülseren, zo seriálu boli vážne nezhody s predstaviteľom Cihana, hercom Erkanom Petekkayom.
Vymenené životy
Foto: Global Agency
 

Tá sa totiž po nepríjemnej hádke, ku ktorej malo medzi oboma dôjsť na pľaci kvôli tomu, že Erkan s ňou odmietol nakrútiť vášnivú bozkávaciu scénu, ktorú mali v scenári (Erkan sa z osobných dôvodov už dávnejšieho rozhodol podobné scény viac s nikým netočiť – kvôli manželke a konzervatívnej tureckej verejnosti sa odmieta bozkávať so seriálovými partnerkami na ústa), rozhodla na vlastnú žiadosť zo seriálu odísť, pretože za týchto okolností si už s ním ďalšiu spoluprácu jednoducho nedokázala predstaviť.
Vymenené životy - smrť Gülseren
Foto: Global Agency
 

Vymenené životy - smrť Gülseren
Foto: Global Agency
 

Sledujte pokračovanie tureckého seriálu Vymenené životy vždy v pondelok až štvrtok o 22.30, v televízii Doma!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na