Vymenené životy cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Obrovská satisfakcia pre seriálovú Gülseren: Cena za najlepší herecký výkon!

05. 01 2017 11:30 | Alexandra Stahlová
Nurgül Yeşilçay ako Gülseren vo Vymenených životoch
Nurgül Yeşilçay ako Gülseren vo Vymenených životoch Foto: Global Agency

Krásna herečka sa podelila s fanúšikmi o veľkú radosť a prezradila dôvod, prečo si narýchlo balí kufre...

Zelenooká turecká kráska Nurgül Yeşilçay, alias Gülseren z Vymenených životov či Yasemin z Lásky a trestu má v týchto dňoch naozaj pádny dôvod na radosť, ktorým hneď zahorúca potešila svojich fanúšikov na známej sociálnej sieti.

V pondelok, 9. januára, jej totiž na festivale DIAFA v Dubaji, ktorý každoročne oceňuje výnimočné osobnosti spoločenského života doma i v zahraničí, udelia cenu za Najlepší ženský herecký výkon! Vyslúžila si ju brilantným stvárnením Sultánky Kösem v rovnomennom seriáli, v ktorého hlavnej úlohe od jesene minulého roka vystriedala pôvabnú kolegyňu Beren Saat - tú, mimochodom, môžete v súčasnosti vídať na obrazovkách televízie Doma v romantickom seriáli Zakázaná láska vždy od pondelka do piatka napoludnie.

Pre Nurgül je toto ocenenie nielen veľkou poctou, ale i obrovskou satisfakciou, a to hneď dvojnásobnou – preto, že do spomínaného seriálu nastúpila len ako náhradníčka, ale tiež preto, že jej neslávny odchod z Vymenených životov kvôli nezhodám s hereckým kolegom Erkanom Petekkayom sa negatívne neodrazil na jej kariére. Práve naopak, akoby chytila druhý dych!Prečítajte si aj:
* Už je to oficiálne: Telenovelová kráska a svetoznámy kúzelník sú pár!
* Svadba krásky z Vymenených životov: Takáto bola nádherná nevesta!
* Fešák z Gilmoriek sa bude ženiť!

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na