DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 3. a 4. epizóda

21. 05 2019 00:25 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 3. a 4. epizóda
Vymenené životy: 3. a 4. epizóda Foto: Global Agency

Zvláštny pocit, ktorý Cansu zaplaví, keď po prvý raz uvidí nič netušiacu Gülseren, ju na chvíľu úplne ochromí...

Cansu (Leyla Tanlar) je zničená, keď si nechtiac vypočuje hádku rodičov a zistí, že... Vlastne nie sú jej rodičia. Nevie, čo má robiť, a tak skrátka utečie. Kým Cihan (Erkan Petekkaya) okamžite nasadne do auta a vydá sa ju hľadať, úplne hysterická Dilara (Ebru Özkan), ktorá ho úplne nelogicky viní zo všetkého, čo sa stalo, ostane doma a utápa sa v sebaľútosti. Diabolská Keriman (Nursel Köse) sa opäť úplne bezdôvodne vyvŕši na Gülseren (Nurgül Yeşilçay), ktorú nenávidí od chvíle, keď si ju jej brat priviedol domov ako nevestu. Problémová Hazal (Alina Boz) len tak-tak vyviazne z ďalšej katastrofy, keď spolu s kamarátkou ujde bez zaplatenia z cukrárne, v ktorej si objednali, hoci ani jedna z nich nemala peniaze! Keď Cihan konečne nájdu Cansu a privedie ju domov, Dilara všetkým prikáže už nikdy viac nehovoriť o tom, čo sa dnes prevalilo – akoby to, o čom sa nehovorí, neexistovalo... Lenže Cansu má na to iný názor – a nie je jediná! Hneď na druhý deň sa Cansu s Ozanom (Burak Tozkoparan) vyberú do nemocnice, v ktorej sa narodila, a pokúsia sa zistiť mená a adresy detí, ktoré sa tam narodili v ten istý deň. Vďaka Ozanovej malej ľsti sa Cansu nenápadne prešmykne do archívu a po krátkom hľadaní narazí na Hazal, ktorej priezvisko sa od toho jej líši len jedným jediným písmenkom!

Cihana poriadne rozhnevá, keď v nemocnici, z ktorej si pred rokmi domov odviezli nesprávne bábätko, zistí, že Cansuin spis záhadne zmizol z archívu! No jeho vnútorný nepokoj sa nedá ani len porovnať s tým, čo práve cíti Cansu, ktorá práve v uliciach chudobnej štvrte pátra po žene, ktorá by mohla byť jej skutočnou mamou. Zvláštny pocit, ktorý ju zaplaví, keď po prvý raz uvidí nič netušiacu Gülseren, ju na chvíľu úplne ochromí... Ako na potvoru práve v tento moment na ňu zaútočí dvojica darebákov, ktorí sa ulakomia na jej tašku! Našťastie utrpí len pár ľahších škrabancov. Keď po ňu príde Cihan, znovu sa stretne s Gülseren, v ktorej prítomnosti sa cíti tak zvláštne príjemne... Solmaz (Güneş Emir) zahrá na Dilaru divadielko, aby z nej vypáčila dôvod jej nedávnej hádky s Cihanom. No Dilara jej zaklame, že to bolo len kvôli tetovaniu, ktoré si vraj Cansu chce nechať urobiť.

Zdá sa, že šarmantný Cihan urobil na Gülseren predsa len väčší dojem, než sa zdalo. Prečo inak by si ho, ako prvého chlapa vôbec, googlila? A to ešte netuší, že práve on už celých 15 rokov vychováva a miluje jej dcérku ako vlastnú – a ona zase tú jeho...

Sledujte v utorok, 21. mája, o 22.25!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na