DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 5. a 6. epizóda

22. 05 2019 00:25 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 5. a 6. epizóda
Vymenené životy: 5. a 6. epizóda Foto: Global Agency

Alper temer z nôh spadne, keď sa zrazu vo firme objaví mladá žabka menom Hazal a hľadá Cihana – svojho otca!

Gülseren (Nurgül Yeşilçay) je príšerne vykoľajená z noviniek, ktoré sa práve dozvedela od Cansu (Leyla Tanlar) a Cihana (Erkan Petekkaya). Nečudo, že keď sa konečne vráti do cukrárne, odkiaľ len mala rýchlo odniesť zákazníkovi jednu tortu, má výpoveď... No i tak dokáže myslieť len na jediné – že ak sa Hazal (Alina Boz) dozvie, že pochádza z bohatej rodiny, určite o ňu príde! Dilara (Ebru Özkan) má na celú záležitosť jednoznačný názor – Cansu sa vzdať nemieni a Hazal, aj keď ju ešte vôbec nepozná, chce mať tiež čo najskôr pod svojou strechou. A čo na to povie nejaká úbohá nevzdelaná čašníčka... Jej je ukradnuté! No Cihan má, našťastie, iný názor. Nechce, aby niekto zo zúčastnených trpel – ani jedno z dievčat, ale ani Gülseren, ktorej malú kópiu tak veľmi ľúbi. Preto sa s ňou stretne, aby spolu prebrali, ako teraz ďalej. Keď sa zrazu rozprší a galantný Cihan ukryje Gülseren pod svojím sakom, obaja si zrazu bytostne uvedomia neodolateľnú blízkosť toho druhého... A poriadne ich to zaskočí. Keď sa kvôli Cihanovmu telefonátu doma strhne peklo, pretože ju Hazal a Keriman (Nursel Köse) obvinia, že je to jej milenec, Gülseren musí s pravdou von. Hazal pravdu, nanešťastie, prijme tým najhorším spôsobom – urazená a rozrušená ujde z domu!

Alper (Cem Hünal) temer z nôh spadne, keď sa zrazu vo firme objaví mladá žabka menom Hazal a hľadá Cihana – svojho otca! Ešte viac, než nečakaná prítomnosť dcéry Cihana zaskočí, ako nepekne, ba až ľahostajne hovorí o žene, ktorá ju vychovala a ako evidentne je nadšená z odhalenia svojho nového ja – ako rýchlo by svoj doterajší život hodila za hlavu a bez váhania sa nasťahovala k nemu a jeho rodine, hoci nikoho z nich vôbec nepozná... Až keď o niečo neskôr Cihan privedie Hazal domov a uplakaná Gülseren konečne zovrie stratenú dcéru do náručia, nevďačná tínedžerka akoby si po prvý raz uvedomila, ako veľmi ju táto žena ľúbi – no i tak je rozhodnutá hodiť život s ňou za hlavu hoc aj zajtra, len aby konečne získala všetko, po čom vždy túžila – a na čo má teraz zo zákona nárok...

Cihan už má dosť života v klamstve a pretvárke, preto Dilare navrhne rozvod – po mnohých rokoch opäť. Lenže ona je rázne proti. No nie azda preto, že ho stále miluje a nedokáže si život bez neho ani len predstaviť, ale preto, že by podľa nej rozvodom utrpel jej starostlivo budovaný imidž!

Sledujte v stredu, 22. mája, o 22.25!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na