DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 45. a 46. epizóda

26. 06 2019 00:25 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 45. a 46. epizóda
Vymenené životy: 45. a 46. epizóda Foto: Global Agency

Pre Cansu je návrat do vily utrpenie – ako inak, najmä vďaka Dilariným necitlivým poznámkam na adresu „tej ženy“.

Cihan (Erkan Petekkaya) zúri, keď zistí, že Dilara (Ebru Özkan) mu opäť vrazila nôž do chrbta, keď svoje podiely vo firme dala Alperovi (Cem Hünal)! Nešťastná je i Cansu (Leyla Tanlar), pretože vďaka potvore Hazal (Alina Boz) prišla o chlapca, na ktorom jej záleží a ani nevie prečo – netuší, že jej závistlivá nevlastná sestra mu o nej naklamala, že už s nikým chodí! Kým Alper, Dilara a Solmaz (Güneş Emir) oslavujú svoje domnelé víťazstvo, nahnevaný Cihan sa rozhodne pre protiúder – poverí Yıldırıma (Ertuğrul Postoğlu), aby poslal do médií oficiálnu správu o jeho prebiehajúcom rozvode! Hazal sa tentoraz jej intrigovanie škaredo vypomstí – len akýmsi zázrakom o vlások unikne smrti, keď ako jediná prežije vražedný útok na auto spolužiakovho otca! Na smrť vydesená Hazal inštinktívne zavolá jedinej žene, ktorej na nej kedy naozaj úprimne záležalo - Gülseren (Nurgül Yeşilçay). Tá zalarmuje Cihana a obaja po ňu prídu. Tým sa však skutočné trápenie iba začína – Hazal totiž útočníkov videla a ako jediný očitý svedok je v ohrození života! Teda, ak pravda vyjde najavo – a čím viac ľudí o nej vie, tým je to, žiaľ, pravdepodobnejšie. Keď sa Dilara dovalí aj s Rahmim (Civan Canova) ako veľká voda a chce Hazal odviesť, Cihan jej poriadne vyčistí žalúdok a zakáže jej to – pre Hazalino bezpečie. A pre istotu znásobí i ochranu vily.

Cihanove a Gülserenine najhoršie obavy sa, nanešťastie, potvrdia už na druhý deň, keď televízia v exkluzívnej reportáži odhalí nielen to, že vražda známeho podnikateľa mala svedka, ale i jeho identitu – nehľadiac na dôsledky totiž uvedie, že ide o stredoškolskú študentku Hazal Gülpınarovú! Aby bola Hazal v bezpečí, Cihan s Yıldırımom ju aj s Gülseren odvezú na neznáme miesto. A Cansu sa zatiaľ voľky-nevoľky musí opäť vrátiť do vily, čo je pre ňu obrovské utrpenie – ako inak, najmä vďaka Dilariným necitlivým poznámkam na adresu „tej ženy“. Úsmev na jej smutnej tváričke dokáže vyčariť jediné – že môže byť opäť s Ozanom (Burak Tozkoparan)... Özkan (Tolga Tekin) je v šoku, keď sa od uvravenej susedky dozvie, čo sa prihodilo Hazal. On totiž správy nesleduje - na rozdiel od Keriman (Nursel Köse), ktorá ich nikdy nevynechá ani za mrežami...

Gülseren je znechutená, keď sa Hazal v rekordne krátkom čase znovu vráti k starým manierom – správa sa arogantne a okrem iného jej zase vykričí, že nie je jej matka! Cansu veľmi raní, keď zistí, že Dilara pred ňou ukryla list od biologického otca – no ešte viac, keď zavolá Cihanovi, no hnusoba Hazal jej ho odmietne dať!

Sledujte v stredu, 26. júna, o 22.20!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na