DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 49. a 50. epizóda

28. 06 2019 00:20 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 49. a 50. epizóda
Vymenené životy: 49. a 50. epizóda Foto: Global Agency

Deň, ktorý mal byť pre Cansu jedným z najkrajších, sa zmení na nočnú moru – kvôli závistlivej Hazal...

Cansu (Leyla Tanlar) je veľmi šťastná, že na pretekoch skončila ako prvá a bude krajinu reprezentovať na majstrovstvách v Edinburgu. Gülseren (Nurgül Yeşilçay) a Cihan (Erkan Petekkaya) sú na ňu veľmi hrdí a dovolia jej víťazstvo osláviť s kamarátku, kým oni plánujú stráviť príjemný večer v družnom rozhovore počas prechádzky po pobreží. Dilara (Ebru Özkan) sa medzičasom so známou reportérkou dohodne na tom, ako bude reagovať na Cihanovo medializované oznámenie o rozvode. Ozan (Burak Tozkoparan) zistí, že zarábať si na živobytie vlastnými rukami vôbec nie je jednoduché. No i práca hotelového pikolíka má svoje výhody – jednou z nich je nepochybne zoznámenie s krásnou kolegyňou Müge (Zühre Gökdağ), ktorú sa pokúsi zbaliť ako „obyčajný chalan“... Özkan (Tolga Tekin) je zrejme naozaj nepoučiteľný – najprv sa pod rúškom noci prikradne špehovať dom, v ktorom bývajú Gülseren a Cansu, a na druhý deň zase začne obťažovať Gülseren vracajúcu sa z nákupov! Keriman (Nursel Köse) je ostatným spoluväzenkyniam na smiech, pretože vôbec nepochybuje o tom, že ju jej expriateľ Osman (Bülent Düzgünoğlu) už onedlho dostane na slobodu. Keď Dilara vďaka Özkanovi zistí, že chutné pečivo v ponuke Cihanových reštaurácií vyrába pekáreň, v ktorej pracuje Gülseren, pochytí ju amok! Len zázrakom jej besnenie nik nenakrúti na mobil a nezavesí na internet, ako sa to stalo Hazal (Alina Boz)...

Potvora Keriman sa ešte ani poriadne nestihne ohriať na slobode a už ju nos neomylne zavedie na to posledné miesto na svete, kde by teraz mala byť – do čerstvo otvorenej útulnej kaviarničky Gülseren a Derye (Elvin Aydoğdu)! Akoby toho nebolo na jeden deň dosť, krátko nato ju vystrieda ďalší neželaný hosť a spôsobí menší škandál – Özkan... A na druhý deň to pokračuje v podobnom duchu – tentoraz Gülseren príde otravovať Candan (Ahu Yağtu)! Deň, ktorý mal byť pre Cansu jedným z najkrajších v jej živote, sa zmení na nočnú moru – kvôli Dilare, ktorá teatrálne odíde z oslavy, keď dorazí Gülseren, kvôli Özkanovi, ktorý sa dostaví, hoci ho nikto nepozval, no predovšetkým kvôli závistlivej Hazal, ktorá neunesie ďalší úspech nevlastnej sestry a... Podpáli stajne aj so všetkými koňmi v nej, vrátane Cansuinho žrebca!

No tentoraz má Hazal smolu, pretože pri požiari si vážne popáli ruku, čo ju neodškriepiteľne spája s miestom činu, odkiaľ ju navyše rozrušenú videla vybiehať v tom čase nič zlé netušiaca Gülseren!

Sledujte v pondelok, 1. júna, o 22.20!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na