DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 51. a 52. epizóda

02. 07 2019 00:20 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 51. a 52. epizóda
Vymenené životy: 51. a 52. epizóda Foto: Global Agency

Hazalina amatérsky ošetrená rana sa zapáli, dostane vysokú horúčku a vysilená upadne do bezvedomia!

Cihanovi (Erkan Petekkaya) pri pohľade na užialenú Cansu (Leyla Tanlar) puká srdce. Na jeho veľkú smolu Dilara (Ebru Özkan) aj tentoraz dokáže absolútny nedostatok empatie a taktu – síce za dcérou príde, no ponúkne jej ako program na rozveselenie nákupy... A keď na chvíľu osamejú, opäť sa zúrivo pustí do Cihana kvôli Gülseren (Nurgül Yeşilçay)! Podozrenie, že požiar zrejme založil Özkan (Tolga Tekin), Cansu bolestne zasiahne. Pravdu totiž zatiaľ okrem vinníčky pozná len Gülseren, ktorá zo strachu o budúcnosť nevďačnice Hazal (Alina Boz) váha, čo má urobiť... Solmaz (Güneş Emir) si v známom módnom salóne celá šťastná pustí ústa na špacírku o Cihanovi a Gülseren – netušiac, že v jednej z kabínok si práve skúša šaty Dilara! Zdá sa, že keď je šťastie dostatočne unavené, sadne si aj na človeka, ktorý si ho absolptne nezaslúži – a tentoraz sa usmeje na potvoru Keriman (Nursel Köse), ktorú jej po uši zamilovaný expriateľ Osman (Bülent Düzgünoğlu) rozmaznáva ako kráľovnú, hoci ona si to vôbec neváži. Hazal zo strachu zo zaslúženého trestu za svoj zločin stále mlčí o vážnej popálenine, ktorá medzičasom začala nebezpečne mokvať... Ozana (Burak Tozkoparan) sa veľmi dotkne, keď sa Müge (Zühre Gökdağ) začne vysmievať z Cansuinho nešťastia - netušiac, že je to jeho sestra -, a pritom ju ani nepozná!

Keď Gülseren zistí, že Cansu a Cihan si myslia, že stajne podpálil Özkan, musí pred milovaným mužom s pravdou von, no poprosí ho, aby nikomu nepovedal pravdu – obzvlášť Dilare a Cansu. Alperovi (Cem Hünal) zúri, keď ho Dilara opäť vyšachuje zo všetkých spoločností. Keď sa preto začne jedovito vyhrážať Rahmimu (Civan Canova) väzením, starý pán vyrukuje so svojím tromfom, ktorý už predtým ukázal neveste i Candan (Ahu Yağtu) – záznamom zachytávajúcim Alperovu streľbu na Cihana! Özkana tak rozruší hádka s Cansu, ktorá ho viní zo založenia požiaru, že si nevšimne prichádzajúce auto, ktoré ho pred očami šokovanej dcéry zrazí! Našťastie sa mu však nič vážne nestane. S Hazal je to, žiaľ, iné – jej amatérsky ošetrená rana sa totiž zapáli, Hazal dostane vysokú horúčku a vysilená upadne do bezvedomia! Keďže Dilara opäť raz nedvíha telefón, služobníctvo zalarmuje Cihana a on zase Gülseren...

Ozan sa stále viac a viac zamotáva do svojich výmyslov a lží, ktoré servíruje Müge (Zühre Gökdağ), aby na ňu urobil dojem. Ten však sám pokazí, keď si namiesto starého šrotu, ktorý nosil predtým, vezme hriešne drahý smartfón. Prebdené hodiny pri Hazalinej posteli opäť o čosi viac zblížia Gülseren a Cihana - a prehĺbia priepasť medzi ním a Dilarou!

Sledujte v utorok, 2. júla, o 22.20!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na