DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 53. a 54. epizóda

03. 07 2019 00:20 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 53. a 54. epizóda
Vymenené životy: 53. a 54. epizóda Foto: Global Agency

V Cihanovu nevinu veria už len Yıldırım, Ozan a Gülseren – no i tá už tvárou v tvár lžiam začína pochybovať...

Pozvoľna sa prehlbujúci vzťah Gülseren (Nurgül Yeşilçay) a Cihana (Erkan Petekkaya) sa ocitne v slepej uličke vďaka ďalšej odpornej Rahmiho (Civan Canova) intrige – médiá totiž prinesú sériu dosť jednoznačne vyzerajúcich fotografií z hotela s Cihanom a jeho bývalou zamestnankyňou Alev (Burcu Çağrı), ktorú Rahmi na syna cielene nasadil, aby ho kompromitoval! Cansu (Leyla Tanlar) sa veľmi dotkne, že jej spolužiaci uverili tomu, čo priniesli noviny. No kým ona rázne popiera, že by jej otec bol niečoho podobného schopný, Hazal (Alina Boz) to, aby sa robila zaujímavá, nevylučuje. Dilara (Ebru Özkan) sa pred médiami tvári šokovane a ublížene, no pred svokrom neskrýva pobavenie, že kvôli tomu teraz jej nenávidená sokyňa Gülseren bude trpieť ako zviera! Cihan je v šoku, keď mu Yıldırım (Ertuğrul Postoğlu) po rokoch prezradí, prečo sa vlastne rozpadlo jeho manželstvo s Candan (Ahu Yağtu) – pre podozrenie z jej nevery... Ozan (Burak Tozkoparan) nechce veriť, že jeho otec urobil to, čo tvrdia médiá, no vďaka mame a starému otcovi uverí a na otca sa veľmi nahnevá! Cansu prezradí dvom spolužiačkam, že podľa nej... Sa jej mama Gülseren a otec Cihan ľúbia, aj keď o tom nehovoria. Keriman (Nursel Köse) je rozhodnutá vyžmýkať neboráka Osmana (Bülent Düzgünoğlu) až dosucha – a pritom mu nedať nič na oplátku!

Šokovaná Dilara urobí Candan ukážkový výstup, keď zistí, že jej kamarátka spáva s Özkanom (Tolga Tekin)! Yıldırım poriadne vystraší Alev, ktorá si od predstieranej aférky s Cihanom sľubovala pekný balík, keď jej pohrozí žalobou! Preto sa rozhodne pritlačiť na Rahmiho a vytiahnuť z neho dvojnásobok peňazí, než na akých sa dohodli! Aby Müge (Zühre Gökdağ) neodhalila jeho klamstvá, rozhodne sa Ozan predstierať, že Bahtiyar (Bahtiyar Demir) je jeho strýko. Keď sa do nej Dilara pustí ako zmyslov zbavená, právom dotknutá Candan jej vykričí, že už chápe Cihana a že si naozaj nevie predstaviť, ako s ňou mohol vydržať celých 19 rokov! Netrvá dlho a Rahmi si dá v súvislosti s Hazal dve a dve dokopy - lenže aj prefíkaná Hazal medzičasom zistí, v čom má jej starý otec prsty! Exkluzívny rozhovor plný nepredstaviteľných výmyslov, ktorý poskytne Alev televízii, vážne otrasie Cihanovým životom. V jeho nevinu vlastne veria už len Yıldırım, Ozan a Gülseren – no i tá už tvárou v tvár množiacim sa lžiam začína pochybovať...

Candan sa rozhodne pomôcť svojmu novému milencovi Özkanovi. Navrhne mu, že jeho menom zažaluje nemocnicu za zamenenie bábätiek s požadovaným bolestným 5 miliónov lír, a tiež že požiada o zmenu Cansuinho priezviska a o jej zverenie do jeho starostlivosti!

Sledujte v stredu, 3. júla, o 22.25!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na