DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 55. a 56. epizóda

04. 07 2019 00:20 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 55. a 56. epizóda
Vymenené životy: 55. a 56. epizóda Foto: Global Agency

Ozan kruto doplatí na svoju zaľúbenosť – z Müge sa totiž vykľuje potvora, ktorá ho v nestráženej chvíli omámi a...

Akoby už Gülseren (Nurgül Yeşilçay) i tak nemala dosť trápenia, musí čeliť ešte aj neskrývanému výsmechu diabolskej Keriman (Nursel Köse), ktorá sa príde pokochať jej zúfalstvom kvôli domnelej Cihanovej (Erkan Petekkaya) nevere! Rahmi (Civan Canova) je v šoku, keď zistí, že jeho vnučka Hazal (Alina Boz) je z úplne rovnakého cesta ako on – keď sa ju totiž chystá vydierať tým, čo o nej zistil, vráti mu to rovnakou mincou! Keď jej Özkan (Tolga Tekin) povie o svojich plánoch súdiť sa o Cansu (Leyla Tanlar) i o tom, čo preňho chce vyboxovať Candan (Ahu Yağtu), z ufrflanej potvory Keriman je zrazu tá najmilujúcejšia sestra na svete! Vďaka starému otcovi, ktorý je nadšený, že jeho vnuk už má vážnu priateľku, má Ozan (Burak Tozkoparan) na celý víkend vilu len a len pre seba. Cihan je nešťastný, že s ním Gülseren prerušila všetky kontakty. Už tuší, že sa po jeho odchode muselo niečo stať, preto požiada Yıldırıma (Ertuğrul Postoğlu), aby to preveril. Solmaz (Güneş Emir) už má plné zuby Alperovej (Cem Hünal) krutosti, preto sa rozhodne pomstiť sa mu tým, že pomôže Cihanovi, ktorému odnesie ukradnuté dokumenty z firmy i páčidlo, ktorým Rahmi temer zabil Alpera! Ozan kruto doplatí na svoju zaľúbenosť – z Müge (Zühre Gökdağ) sa totiž vykľuje poriadna potvora, ktorá ho v nestráženej chvíli omámi, aby mohla vybieliť vilu!

Cihan zájde za Cansu, ktorá práve trénuje, aby sa o všetkom úprimne porozprávali. Ozana medzičasom čaká poriadne tvrdé a boľavé prebudenie do reality, keď sa ho Rahmimu konečne podarí prebrať a zistí, že dome je polícia, lebo jeho „priateľka“ ho vykradla! Tá pravá „zábava“ sa však začne až po tom, čo domov z výletu predčasne dorazia Dilara (Ebru Özkan) a Hazal (Alina Boz), a krátko nato aj Cihan, ktorý riadne vyčistí žalúdok aj otcovi - pre jeho trestuhodnú neopatrnosť -, aj manželke - pretože sa rúha a neváži si, že sa nič horšie nestalo. Utrápenú Gülseren akoby nešťastie doslova prenasledovalo – len čo príde ráno do práce, poctia ju návštevou dvaja arogantní výpalníci! Lenže Gülseren, našťastie či nanešťastie, nepatrí k ženám, ktoré sa nechajú ľahko zastrašiť... Dilara poriadne prestrelí, keď sa pokúsi zhodiť Cihana v očiach Ozana, vďačného otcovi za pochopenie – syn sa totiž postaví na jeho stranu. Keď sa Cihana veľmi raní, že Gülseren zjavne viac verí Dilariným lžiam, ako jeho slovám...

Na druhý deň čaká všetkých Gürpınarovcov i Gülpınarovcov poriadne prekvapenie – na internete sa totiž objaví originálny videozáznam onej noci, z ktorej pochádzali medializované fotografie dokumentujúce jeho údajnú aférku s Alev (Burcu Çağrı)!

Sledujte vo štvrtok, 4. júla, o 22.20!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na