DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 57. a 58. epizóda

05. 07 2019 00:25 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 57. a 58. epizóda
Vymenené životy: 57. a 58. epizóda Foto: Global Agency

Zatiaľ nikto ani len netuší, že za peklo v podobe výpalníkov Gülseren a Derya vďačia chrapúňovi Özkanovi...

Gülseren (Nurgül Yeşilçay) je veľmi šťastná, že Cihan (Erkan Petekkaya) jej neklamal a že napriek všetkému ostal v jej živote. Veľmi je však trápi, že bola k nemu nespravodlivá. No on jej nič nezazlieva - je vďačný, že pravda vyšla najavo a šťastný, že má pri sebe milovanú ženu. Keď sa Keriman (Nursel Köse) od Osmana (Bülent Düzgünoğlu) dozvie, že iný právnik by pre ňu vyboxoval pokojne aj dvojnásobné odškodné, začne opäť špekulovať... Dobrá nálada ju ale razom prejde, keď sa darmožráč Özkan (Tolga Tekin) drzo pustí do jej priateľa, ako do nejakého odkundesa – takže sotva sa za Osmanov zavrú dvere, riadne bratovi vyčistí žalúdok! Dilaru (Ebru Özkan) a Rahmiho (Civan Canova) znepokojí, keď zistia, že video, ktoré očistilo Cihana, nezavesila na internet Alev (Burcu Çağrı), ale niekto iný! Rahmi tipuje, že vinníkom by mohla byť Hazal (Alina Boz), no zdá sa, že tentoraz je vedľa... Ďalším významným krokom v pomaličky sa prehlbujúcom vzťahu Gülseren a Cihana je nepochybne fakt, že Ozan (Burak Tozkoparan) prijal Cansuino (Leyla Tanlar) pozvanie na spoločnú rodinnú večeru. Prvé rande Candan (Ahu Yağtu) a Özkana nedopadne najlepšie – útratu v nekresťansky drahom podniku, ktorý si sama vyberie, totiž musí zatiahnuť Candan, pretože je to vysoko nad Özkanove možnosti.

Keď sa Ozan od Cansu dozvie, čím zase ublížila jeho mama otcovej láske, je mu z toho nanič... Cihana temer porazí, keď sa Özkan objaví na Cansuinom tréningu a odovzdá mu kópiu žaloby – a približne v rovnakom čase čaká rovnaké nemilé prekvapenie i Dilaru, ktorej ďalšiu kópiu odovzdá Candan! Do kaviarničky opäť prikvitnú výpalníci, ktorým tentoraz musia úplne samy čeliť nič netušiaca Derya (Elvin Aydoğdu) s ráznou prevádzkarkou. Zatiaľ nikto ani len netuší, že za toto peklo úbohé ženy vďačia chrapúňovi Özkanovi... No keby to Gülseren vedela, pravdepodobne by mu v návale spravodlivého hnevu železnou tyčou rozmlátila ciferník – tak, ako dnes roztrieskala auto a polovicu autodielne, keď zistila, že sa Özkan chce súdiť o Cansu! Dilara navštívi Alpera (Cem Hünal). No nie azda preto, aby mu, ako už toľkokrát predtým, pomohla z problémov, ale aby sa mu vysmiala!

Hazal si v škole poriadne zavarí, keď ju prichytia pri podvádzaní – a namiesto toho, aby sa kajal o ospravedlnila, je ešte drzá a arogantná. Nečudo, že skončí pred disciplinárnou komisiou! No skutočná tragédia sa stane o niečo neskôr, keď Hazal s Gülseren nasadnú do taxíka a nepozorný šofér s nimi havaruje!

Sledujte v pondelok, 8. júla, o 22.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na