DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 59. a 60. epizóda

09. 07 2019 00:25 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 59. a 60. epizóda
Vymenené životy: 59. a 60. epizóda Foto: Global Agency

Gülseren, poháňaná zúfalstvom a extrémne zvýšeným adrenalínom, pohne vrakom - a zachráni Hazal život!

Jediný človek, ktorý zatiaľ vôbec nič nevie o ťažkej autonehode Gülseren (Nurgül Yeşilçay) a Hazal (Alina Boz), ktorej rozmlátený taxík privalil a temer rozmliaždil nohu, je Cansu (Leyla Tanlar). Rahmi (Civan Canova) za ňou totiž pošle Ozana (Burak Tozkoparan), aby si o meškajúcu mamu nerobila starosti... Gülseren, poháňaná zúfalstvom a extrémne zvýšeným adrenalínom, dokáže niečo, čo sa nepodarilo žiadnemu zo záchranárov za viac ako štyri a pol hodiny – pohne niekoľkotonovým vrakom a odľahčí tak Hazalinu nohu, ktorá už je medzičasom modrá a studená! Nevďačnej dcére tým zachráni život. Keď sa Gülseren ako-tak spamätá, požiada Deryu (Elvin Aydoğdu), aby zašla za Cansu a upokojila ju, že ona i Hazal sú v poriadku... O mesiac neskôr už tragédiu pripomína len veľká jazva na nohe Hazal, ktorá si, našťastie, z tej osudnej noci nič nepamätá. Vzťah Dilary (Ebru Özkan) a Hazal nikdy nebol lepší, no Gülseren i naďalej noc, čo noc trápia nočné mory! Keďže sudca vďaka Candan (Ahu Yağtu) prijal Özkanovu (Tolga Tekin) žiadosť, Cihan (Erkan Petekkaya) a Dilara sa, v koordinácii so svojimi právnikmi, musia pripraviť na emocionálne mimoriadne náročný a médiami nepochybne veľmi ostro sledovaný súdny spor.

Candan a Özkan - ach, aké prekvapenie - nehrajú fér, ale poriadne špinavú hru. Nielenže totiž chcú nechať zmiznúť jeho trestný register, ale Candan tiež svojmu milencovi dáva obrovské sumy, aby sfalšovali jeho (ne)zamestnanosť a pre potreby súdu tak zlegitimovali neexistujúce príjmy a odvody! Keď sa Dilara s Rahmim dozvedia, že Ozan bol na večeri u Gülseren, poriadne mu vyčistia žalúdok, akoby azda spáchal nejaký zločin! Keriman (Nursel Köse) má smolu – práve sa prehrabuje v Özkanových veciach a nájde peňaženku napchatú bankovkami až na prasknutie, ktoré sa chystá privlastniť si, keď sa jej brat preberie! To pravé prekvapenie však tú prešpekulovanú potvoru ešte len čaká – keď na jej dvere zaklope naozaj nečakaná návšteva!

Gülseren sa veľmi dotkne, keď matka jednej z Cansuiných spolužiačok u ej predčasne vyzdvihne svoju dcéru, ktorá sa u nich bola učiť – vrak aby nenahnevala otca, ktorého by veľmi rozhnevalo, že bola hosťom v dome... Cihanovej milenky!

Sledujte v utorok, 9. júla, o 22.25!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na