DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 61. a 62. epizóda

10. 07 2019 00:25 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 61. a 62. epizóda
Vymenené životy: 61. a 62. epizóda Foto: Global Agency

Cihan sa napriek všetkému nevzdáva nádeje, že jedného dňa ich s Gülseren čaká spoločný šťastný život.

Cansu (Leyla Tanlar) sa veľmi dotkne, že jej bývalé kamarátky sa teraz lepia na Hazal (Alina Boz) a jej sa vyhýbajú ako čert krížu, no snaží sa nedať to najavo. No o niečo neskôr ju i Gülseren (Nurgül Yeşilçay) čaká ďalšie obrovské poníženie, keď sa ju personál známej reštaurácie pokúsi vypoklonkovať ako odporný hmyz – na žiadosť Dilarinej (Ebru Özkan) arogantnej kamarátky Melek. Prekvapivo jediný človek, ktorý sa k nim v podniku správa slušne a prinúti obsluhu ospravedlniť sa je... Solmaz (Güneş Emir). A práve Solmaz dá o všetkom vedieť Cihanovi (Erkan Petekkaya), keď sa Cansu pochytí s Melek, ktorá sa urážlivo naváža do Gülseren, hoci ju ani nepozná! Akoby to nestačilo, večer médiá prinesú kompletne vymyslenú škandálnu reportáž o mileneckom vzťahu Gülseren a Cihana, ktorá ju prinúti okamžite si zbaliť kufre a požiadať Cihana, aby Cansu odviezol „do jej skutočného domova“... Ozan (Burak Tozkoparan) je maximálne znechutený nactiutŕhačskou kampaňou proti Cansuinej mame – a vôbec nepochybuje o tom, že za tým stojí... Jeho mama! Zdá sa, že Keriman (Nursel Köse) je rozhodnutá využiť každú páku, len aby Özkan (Tolga Tekin) vymenil Candan (Ahu Yağtu) za iného právnika - aj svoju novú „najlepšiu kamarátku“ Nezaket (Ayta Sözeri)!

Hoci už si Gülseren našla nové bývanie, pred Cansu to zatiaľ tají a predstiera, že stále býva u Derye (Elvin Aydoğdu) – hanbí sa totiž, že jej bytík je malý, veľmi skromný a všetko v ňom je z druhej ruky... Keď Ozan zistí, že to odporné video s Alev (Burcu Çağrı) spískali jeho starý otec Rahmi (Civan Canova) s mamou, pobúrený odnesie laptop s dôkazmi otcovi. Keriman sa podarí vytiahnuť z Osmana (Bülent Düzgünoğlu) ďalší drahý dar – tentoraz novučičký luxusný smartfón! Cihan je ochotný akceptovať všetko možné, aby sa Gülseren opäť cítila dobre, no na taký nezmysel, aby zrušil objednávky pečiva z jej kaviarničke, našťastie pristúpiť nemieni. A napriek všetkému sa nevzdáva ani nádeje, že jedného dňa ich čaká spoločný šťastný život.

Kým Şeyda (Aslıhan Kapanşahin) je znechutená, keď si náhodou vypočuje, ako odporne sa vyjadruje o svojej nevlastnej sestre Cansu, Cihana najviac trápi, že Hazal si absolútne neváži lásku a starostlivosť Gülseren a nadchýna sa len povrchnosťami...

Sledujte v stredu, 10. júla, o 22.25!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na