Vymenené životy cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 63. a 64. epizóda

11. 07 2019 00:25 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 63. a 64. epizóda
Vymenené životy: 63. a 64. epizóda Foto: Global Agency

Nepoučiteľný Rahmi rozbehne ďalší špinavý plán proti Gülseren - chce vyvolať zdanie, že má milenca!

Hazalina (Alina Boz) arogancia voči služobníctvu sa neúnosne stupňuje. Až do takej miery, že jedna zo zamestnankýň už to viac nedokáže zniesť a oznámi šokovanej Dilare (Ebru Özkan), že dáva výpoveď! Nečudo, že sa Dilara rozhodne rázne zakročiť. Konečne! Solmaz (Güneş Emir) je prekvapená, keď za ňou Alper (Cem Hünal) zájde – len tak, na kus reči... A dobre urobí, Solmaz mu totiž poradí, ako sestre ukážkovo znepríjemniť život! Cansu (Leyla Tanlar) je šoku, keď ju navštívi Dilara a povie jej to, čo pred ňou Cihan (Erkan Petekkaya) stále tají – že ich Özkan (Tolga Tekin) zažaloval, pretože chce, aby nosila jeho meno a aby mu ju súd zveril do starostlivosti. Tak ju to rozhnevá, že sa za svojím biologickým otcom vyberie a na rovinu mu povie, čo si tom myslí – skrátka mu poriadne vyčistí žalúdok! No ďalší šok na seba nenechá dlho čakať... Večer sa totiž za Cansu zastaví Ozan (Burak Tozkoparan), ktorý si ľútostivo povzdychne, že by najradšej býval v tomto malom bytíku s ňou a jej mamou Gülseren (Nurgül Yeşilçay) – a potom Cansu povie, čo vyviedli jeho mama a starý otec Rahmi (Civan Canova)! Candan (Ahu Yağtu) je rozhodnutá vykresliť Özkana v čo najlepšom svetle, preto najme krásnu modelku a skúseného fotografa a... Nafinguje jeho zásnuby! Kým Nezaket (Ayta Sözeri) mu to zhltne aj s navijakom, Keriman (Nursel Köse) cíti v kostiach, že je to podvod!

Sviniar Özkan pošle výpalníkov rozmlátiť Gülsereninu kaviarničku práve vtedy, keď je tam na návšteve Cansu – aby na smrť vystrašené ženy včas „zachránil“ a zlepšil si v ich očiach svoj poriadne pošramotený imidž. No teší sa predčasne, pretože Cansu, ktorá sa za ním krátko nato rozbehne, aby mu poďakovala, odhalí pravdu, keď ho uvidí tých darebákov vyplácať! Cihan požiada Gülseren, aby mu dovolila pomáhať v prípadoch, ako je tento – keď je ohrozený jej život a život ich milovanej dcéry! Nepoučiteľný Rahmi rozbehne ďalší špinavý plán proti Gülseren - chce vyvolať zdanie, že má milenca! Frustrovaný Özkan sa príšerne opije a v stave chorobej sebaľútosti urobí niečo naozaj zúfalé... Priamo na námestí plnom ľudí sa poleje benzínom a chce sa upáliť! Zastaviť ho vraj môže jediné - Cansu. No Cihan ju za ním odmietne pustiť, a tak Özkan pred šokovaným davom, v ktorom stoja i Keriman a Nezaket, škrtne zapaľovačom a skutočne sa zapáli...

Deryine (Elvin Aydoğdu) a Gülserenine nečakané problémy s chýbajúcim personálom sa rovnako nečakane vyriešia vďaka, verte tomu alebo nie... Nezaket! Rahmi a Hazal počas ďalšej hádky s prekvapením zistia, že už sa navzájom nemajú čím vydierať!

Sledujte vo štvrtok, 11. júla, o 22.25!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na