DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 65. a 66. epizóda

12. 07 2019 00:25 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 65. a 66. epizóda
Vymenené životy: 65. a 66. epizóda Foto: Global Agency

Rahmi nemá zľutovanie ani s Hazal, ani s Gülseren - jedna mu je úplne ľahostajná a druhú bytostne nenávidí!

Keriman (Nursel Köse) je v šoku, keď si Özkan (Tolga Tekin) zrazu zbalí svojich sedem slivák a presťahuje sa do lepšieho so svojou „snúbenicou“ Tubou! Gülseren (Nurgül Yeşilçay) a Cihan (Erkan Petekkaya) zatiaľ netušia, že intrigán Rahmi (Civan Canova) už naplno rozbehol ďalší hnusný plán, ktorý ich má navždy rozdeliť! A najodpornejšie na ňom je, že vydieraním a zastrašovaním doň zatiahol aj Hazal (Alina Boz). Tá mamu navštívi v kaviarničke, aby sa jej akože ospravedlnila za to, ako sa k nej poslednom čase správala, no v skutočnosti sa v nestráženej chvíli zmocní Gülsereninho telefónu a odošle z neho falošnú esemesku, ktorou mamu v otcových očiach skompromituje, ako jej nakázal starý otec. A tentoraz to neurobí zo zlomyseľnosti, ale naozaj len zo strachu - a trhá jej pritom srdce... Po návrate domov sa zúfalo plačúc pokúsi uprosiť dedka, aby jej mame neubližoval, sľubuje možné aj nemožné na oplátku, doslova žobroní, no Rahmi nemá zľutovanie ani s ňou, ani s Gülseren. Jedna mu je totiž úplne ľahostajná a druhú bytostne nenávidí, aj keď vlastne vôbec nemá prečo... Osman (Bülent Düzgünoğlu), ktorý je novým záhradníkom vo vile Gürpınarovcov, nenápadne zistí všetko, čo potrebuje vedieť o rodine, s ktorou sa o obrovské peniaze súdi jeho potenciálny švagor.

Zlomená Dilara (Ebru Özkan) konečne aspoň sama pred sebou prizná, prečo sa tak zúrivo bráni priznať si porážku a neprestáva bojovať o svoje dávno mŕtve manželstvo... Pretože Cihana stále ľúbi. Pretože ho vždy ľúbila... Alper (Cem Hünal) zájde za Candan (Ahu Yağtu), pretože chce sestru zažalovať a obrať ju o dedičstvo, ktoré mu po celý čas upierala. No Candan je ochotná vziať jeho prípad len vtedy, ak testy DNA naozaj preukážu, že Alper a Dilara sú súrodenci! Ťažko povedať, či je Osman taký hlupák, alebo taký prefíkaný, no v každom prípade Keriman nepovie pravdu o tom, pre koho pracuje! Gülseren a Deryu (Elvin Aydoğdu) poriadne prekvapí, keď sa akurát od Keriman dozvedia o odškodnení, ktoré nemocnica v tichosti vyplatila Özkanovi ako odškodné za zámenu Cansu (Leyla Tanlar) a Hazal v pôrodnici.

Hazal sa hnusí, k čomu ju starý otec núti, no napriek tomu sa mu podvolí a otcovi naklame, čo jej Rahmi prikáže a ukáže mu aj sfalšovanú esemesku, ktorú si sama poslala z maminho mobilu. No Cihan hneď vie, odkiaľ vietor fúka a rozhodne sa konať. Žiaľ, s nečakanými následkami...

Sledujte v pondelok, 15. júla, o 22.25!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na