DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 67. a 68. epizóda

16. 07 2019 00:25 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 67. a 68. epizóda
Vymenené životy: 67. a 68. epizóda Foto: Global Agency

Cansu sa chce zúčastniť súdu o jej zverenie do starostlivosti, no Cihan tuší, že Candan vytiahne špinu, a tak...

Hazal (Alina Boz) aj Cihan (Erkan Petekkaya) sú prekvapení, keď zistia, že Dilara (Ebru Özkan) už dávno pozná pravdu o tom, kto podpálil ranč. No predsa je tu niekto, pre koho je to naozaj šokujúca novinka a kto ju chce okamžite vyhodiť z domu, než... Vyjde najavo celá pravda. Než sa dozvedia, ako neľudsky na vystrašenú vnučku tlačil Rahmi (Civan Canova), len aby dosiahol svoje! Jedinou osobou, ktorá ešte stále nepozná ani len časť pravdy, ktorá sa jej bytostne týka, tak zostáva Cansu (Leyla Tanlar). Ukáže sa, že Osman (Bülent Düzgünoğlu) sa do vily Gürpınarovcov nedostal žiadnou šťastnou náhodou, ale tú prácu si zohnal cielene, aby mohol donášať Candan (Ahu Yağtu)! Rahmiho čaká po prepustení z nemocnice doma poriadne prekvapenie – Dilarin spravodlivý hnev a zbalené kufre. Na Osmanovu veľkú radosť sa obaja nechajú strhnúť emóciami a v hádke si na oči navzájom vyhodia temer všetky svoje hriechy – a on si ju duchaprítomne nahrá... Hrmotná Nezaket (Ayta Sözeri) je veľmi šťastná, keď jej Derya (Elvin Aydoğdu) a Gülseren (Nurgül Yeşilçay) oznámia, že u nich môže ostať natrvalo. Dilara sa ešte nikdy necítila tak zúfalo osamelá, ako práve dnes. A tak zavolá žene, na ktorú si za celé roky pomaly ani nespomenula – svojej mame... Alper (Cem Hünal) a Solmaz (Güneş Emir) už plánujú, čo všetko podniknú s peniazmi a majetkom, o ktoré chcú obrať Dilaru!

Cihana temer porazí od jedu, keď mu otec povie, prečo urobil všetko to, čo urobil. Vraj preto, aby raz nedopadol ako on, pretože vraj robí úplne rovnaké chyby ako v minulosti on, pretože je vraj úplne rovnaký ako on! Právom urazený, sklamaný a nahnevaný tak otcovi vykričí všetko, kvôli čomu si ho neváži a nenávidí ho – a i keď zlomený Rahmi žobroní, odmietne mu odpustiť. Skrátka to nedokáže... Candan tvrdo tlačí na Özkana (Tolga Tekin) a Tubu, aby aj o polnoci a odzadu vedeli odrecitovať bludy, ktoré majú na súde poslúžiť ako dôkaz ich oddanej lásky a túžby vytvoriť aj s Cansu skutočnú rodinu. Súd o jej zverenie do starostlivosti už totiž klope na dvere. Vlastne... Už je tu. Cansu sa ho chce zúčastniť, no Cihan s tým nesúhlasí, pretože tuší, že Candan vytiahne samú špinu, a tak sa postará, aby ju šofér „omylom“ odviezol inam, navyše poriadne ďaleko, aby pojednávanie zmeškala. Cihan sa, žiaľ, nemýli – Candan sa dnes naozaj prekonáva...

Alper si dá urobiť testy DNA, ktoré z neho majú konečne urobiť boháča. Situácia, žiaľ, už po prvom súdnom pojednávaní nevyzerá pre Gürpınarovcov práve priaznivo, preto sa Yıldırım (Ertuğrul Postoğlu) musí pokúsiť prinútiť Cihana a Dilaru, aby ťahali za jeden povraz. Má nápad, ako na to, no ten sa zdá byť... Nemožný.

Sledujte v utorok, 16. júla, o 22.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na