DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 69. a 70. epizóda

17. 07 2019 00:30 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 69. a 70. epizóda
Vymenené životy: 69. a 70. epizóda Foto: Global Agency

Ak si Dilara myslela, že zrazu budú s Cihanom, Cansu a Ozanom jedna šťastná veľká rodina, poriadne sa sekla!

Zdá sa, že Dilara (Ebru Özkan) sa až príliš upína na Yıldırımov (Ertuğrul Postoğlu) návrh, aby sa Cihan (Erkan Petekkaya) aj s Cansu (Leyla Tanlar) kvôli súdnemu sporu s Özkanom (Tolga Tekin) čo najskôr vrátili do vily a Hazal (Alina Boz) poslali späť ku Gülseren (Nurgül Yeşilçay) – aby tak vyvolali zdanie, že sa všetko vracia „do normálu“! Nik z Gürpınarovcov zatiaľ netuší, že všetkými masťami Candan (Ahu Yağtu) má pod ich strechou dobre plateného špeha - Osmana (Bülent Düzgünoğlu)... Keď sa Cansu dozvie, že sa musí opäť odlúčiť od milovanej mamy, s ktorou je šťastnejšia ako kedykoľvek predtým, je zúfalá a zničená. No nemá na výber. Rovnako ako Hazal, ktorej sa po rozhovore s rodičmi, ktorý ju chcú opäť poslať preč, zrúti celý svet. Je to pre ňu potvrdením toho, čoho sa najviac bála – že ju nechcú a že Cansu ľúbia viac ako ju... Özkan sa už cíti byť víťazom, pretože hoci sa Cihanovým návratom domov jeho boj o Cansu mierne skomplikuje, nekonečne ho teší, že jeho pričinením dostal aspoň na istý čas stopku aj vzťah Cihana a Gülseren – a ktovie možno aj navždy, pretože ako pozná Dilaru... Tá sa Cihana znovu len tak ľahko nevzdá! Hazalin odchod z vily je poriadne dramatický – s plačom všetkým vykričí, že ju tu aj tak nikdy nechceli a nemali ju radi. A hoci ju presviedčajú o opaku, že zas až tak ďaleko od pravdy nie je sa ukáže krátko nato, keď sa domov vráti Cansu, ktorú všetci nadšene vyobjímajú a vystískajú.

Hazalin návrat „domov“ s tým nemožno porovnať ani omylom – niežeby ju azda mama Gülseren nevítala s rovnakou láskou a radosťou, no nevďačná Hazal nestojí ani o jej city, ani o ňu. A všetok svoj hnev a nahromadenú frustráciu si nespravodlivo vybije práve na nej... Özkana obleje ľadový pot, keď za ním príde Keriman (Nursel Köse) a ukáže mu v mobile videozáznam z noci, keď sa na námestí polial benzínom a chcel sa upáliť – vie totiž, že ak sa záznam dostane k Cihanovi, súd mu Cansu nikdy nezverí! Ak si Dilara myslela, že zrazu budú s Cihanom, Cansu a Ozanom (Burak Tozkoparan) jedna šťastná veľká rodina, poriadne sa sekla – atmosféra vo vile je totiž už od prvej spoločnej večere absolútne neznesiteľná! No i Gülseren trpí ako zviera. Nielen kvôli odlúčeniu od milovanej dcéry a muža, ale najmä preto, že ofučaná Hazal ju väčšinu času úplne ignoruje – a zvyšok je k nej drzá a hrubá! Keď Özkan zlyhá pri pokuse vymazať dôkazové video z Kerimaninho mobilu, Candan prezieravo požiada o láskavosť Osmana!

Cihana právom nahnevá, keď Dilara za jeho chrbtom zorganizuje párty pri príležitosti výročia založenia svojej nadácie, na ktorej ho ukážkovým divadielkom dostane do nezávideniahodnej situácie... Keď sa zotmie a Hazal aj napriek pokročilej hodine stále ešte nie je doma a ani o sebe nedá vedieť, Gülseren pomaly začína panikáriť...

Sledujte v stredu, 17. júla, o 22.25!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na