DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 73. a 74. epizóda

19. 07 2019 00:25 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 73. a 74. epizóda
Vymenené životy: 73. a 74. epizóda Foto: Global Agency

Okrem Dilary a Ozana si mierne okresanú verziu toho, čo sa Hazal stalo, náhodou vypočuje i Cansu...

Kým Cihan (Erkan Petekkaya) už vie, že pri Rahmiho (Civan Canova) záchrane Hazal (Alina Boz) vyhasol ľudský život a ponáhľa sa na miesto tragédie zachrániť, čo sa ešte zachrániť dá, vydesenej Gülseren (Nurgül Yeşilçay) z pochopiteľných prezradia len to, že jej dcéra je v poriadku... Po prvom absolútne úprimnom rozhovore otca so synom po veľmi dlhom čase a po tom, čo si Cihan pozrie videozáznam z toho, čo sa v chate dialo, na notebooku, rozhodne sa otca z vďačnosti ochrániť – pošle ho preč, akoby na tomto strašnom mieste nikdy nebol, a o všetko sa postará sám. No keďže pred Gülseren už nikdy viac nechce mať tajnosti, hneď na druhý deň ráno zájde za ňou a všetko jej povie. Úplne všetko. Šokovaná Gülseren preto pre šťastie a bezpečie milovanej dcéry dospeje k nečakanému rozhodnutiu – požiada Cihana, aby vzal Hazal do vily. Na Rahmiho v plnej sile doľahne ťažoba neodpustiteľného hriechu, ktorý navždy poškvrnil jeho dušu. Sám seba nenávidí za to, čo urobil, nedokáže si odpustiť a najradšej by na mieste zomrel... Özkan (Tolga Tekin) sa márne snaží dopátrať Kerimaninho (Nursel Köse) úkrytu, aby si vzal späť peniaze, ktoré mu ukradla – jeho prefíkaná sestra sa totiž ukrýva u Osmana (Bülent Düzgünoğlu)! Ozan (Burak Tozkoparan) cíti v kostiach, že v noci sa muselo niečo stať. Niečo s Hazal. A keď ju otec privedie do vily a rodine oznámi, že u nich bude odteraz bývať, je si tým absolútne istý!

Keď si zničená Gülseren svoje zúfalstvo a frustráciu vybije na nich, jej priateľky Nezaket (Ayta Sözeri) a Derya (Elvin Aydoğdu) pochopia, že sa muselo stať niečo naozaj hrozné. A tak im Gülseren povie, čo môže – no tú najstrašnejšiu časť samozrejme vynechá... Necitlivá Dilara (Ebru Özkan) by najradšej Hazal opäť poslala späť, a tak Cihan musí s pravdou von. Okrem manželky a Ozana si však mierne okresanú verziu toho, čo sa Hazal stalo, náhodou vypočuje i Cansu (Leyla Tanlar)... Keď Özkan zistí, kde býva Osman, poriadne si ho podá, aby ho prinútil vydať mu sestru i peniaze. No nepochodí. Solmaz (Güneş Emir) je zničená, pretože prišla o prácu – a darebák Alper (Cem Hünal) jej nielenže vôbec nepomáha, ale ešte je k nej aj hrubý, zhadzuje ju a uráža! Cansu sa chce vrátiť domov k mame Gülseren, no Dilara citovým vydieraním dosiahne, aby zostala. Na Osmanovo zdesenie Keriman míňa ukradnuté peniaze, akoby neexistoval zajtrajšok...

Hazal je dojatá, keď jej Ozan navrhne, že vezme pár chlapov a mladíka, ktorý ju uniesol a chcel zneužiť, poriadne zbijú. Najradšej by mu povedala celú pravdu, no nemôže. Kým zlé novinky od Özkana Candan (Ahu Yağtu) poriadne znechutia, tie od Osmana jej opäť zdvihnú náladu!

Sledujte v pondelok, 22. júla, o 22.25!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na