DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 77. a 78. epizóda

24. 07 2019 00:25 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 77. a 78. epizóda
Vymenené životy: 77. a 78. epizóda Foto: Global Agency

Cihan zájde za Gülseren, aby jej daroval prsteň, ktorý kedysi z lásky dal jeho starý otec jeho starej mame...

Dilara (Ebru Özkan) prekročí ďalšiu neodpustiteľnú hranicu, keď sa pokúsi zmanipulovať Cansu (Leyla Tanlar), aby jej pomohla znovu si získať Cihan (Erkan Petekkaya), a tým pádom de facto ho definitívne rozdeliť s Gülseren (Nurgül Yeşilçay)! Derya (Elvin Aydoğdu) nedokáže pochopiť, ako sa môže jej najlepšia kamarátka všetkého vzdať a vrátiť sa do rodnej dediny, ako plánuje. To, že už viac nechce bojovať o milovaného muža, ešte ako-tak pochopiť dokáže, no pri najlepšej vôli si nedokáže predstaviť, že tu Gülseren len tak zanechá svoje dve dcéry a už viac nebude súčasťou ich životov! Cansu a Şeyda (Aslıhan Kapanşahin) sú rozladené, keď zistia, že ktosi z školy ich anonymne očierňuje na sociálnych sieťach. Strach z väzenia je nakoniec väčší ako túžba po bohatstve, a tak sa Keriman (Nursel Köse) policajtom, ktorých na ňu poštvala Candan (Ahu Yağtu), po krátkom okolkovaní prizná, kam schovala ukradnuté peniaze – netušiac, že opäť raz sadla na lep podvodníkom! Keď Gülseren obslúži neznámu mladú ženu vo vysokom štádiu tehotenstva, ani len netuší, ako sú ich osudy prepojené... Tou ženou je totiž Nuray (Pınar Erincin) – žena, s ktorou v Nemecku celé roky žil jej nehodný ex Özkan (Tolga Tekin)!

Keďže Derya nechce prísť o kamarátku, ktorá je pre ňu ako sestra, zájde za Cihanom, ktorý jediný zrejme ešte Gülseren môže zastaviť... Keriman sa ani nesnaží skryť kráľovské pobavenie, keď na jej dvere zaklope tehotná Nuray – a krátko nato sa v byte objaví nič netušiaci Özkan, v ktorom by sa zrazu krvi nedorezal! Cihan napokon predsa len zájde za Gülseren - no nie, aby ju prehováral, ale aby jej daroval prsteň, ktorý kedysi z lásky dal jeho starý otec jeho starej mame... Yıldırım (Ertuğrul Postoğlu) je prekvapený, že sa Gülseren rozhodla opustiť Istanbul – a ešte viac, že Cihan je rozhodnutý nechať ju odísť, hoci sa evidentne veľmi trápi. Rahmiho (Civan Canova) sa veľmi dotkne, ako nepríjemne a neúctivo sa k nemu po návrate zrazu správa jeho nevesta, s ktorou mali k sebe ešte donedávna tak blízko... Cihan už má plné zuby toho, ako Dilara pred všetkými predstiera, že sú opäť šťastná rodinka, takže stačí jedna malá iskrička, ktorou je dnes večer fakt, že Hazal (Alina Boz) má prespať u spolužiačky, ktorej rodičov ani nepozná... A Cihan vybuchne.

Nanešťastie Dilara namiesto toho, aby nechala Cihana vychladnúť, ho ešte viac vydráždi šialenými podozreniami voči Rahmimu! No ešte horšie je, že v istej záležitosti nezostalo z jej strany len pri rečiach...

Sledujte v stredu, 24. júla, o 22.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na