DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 79. a 80. epizóda

25. 07 2019 00:30 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 79. a 80. epizóda
Vymenené životy: 79. a 80. epizóda Foto: Global Agency

Po nešťastnom páde zo schodov vážne zranená Hazal krváca do mozgu - a jej život visí na vlásku!

Gülseren (Nurgül Yeşilçay) je stále neochvejne rozhodnutá opustiť Istanbul čo najskôr. Po tom, čo odpredala svoj podiel v kaviarničke za polovičnú cenu nešťastnej Deryi (Elvin Aydoğdu) a svoj byt zase prenechala kamarátovi z detstva Mehmetovi, už jej v podstate ostáva len jediné – rozlúčiť sa s nič netušiacimi dcérami. Hazal (Alina Boz) je ale mamina návšteva v škole nepríjemná, preto ju len narýchlo odbije, aby sa mohla ďalej baviť s kamarátkami, a ani len si ju nevypočuje. Cansu (Leyla Tanlar) je, samozrejme, z iného cesta, preto rozhovor s mamou i jej darček pre ňu veľa znamená. No práve preto pre ňu, žiaľ, bude o poznanie ťažšie, keď napokon zistí strašnú pravdu... Pri ďalšej príšernej hádke Hazal a Cansu dôjde k nečakanej tragédii – Hazal sa pošmykne na schodoch v záhrade a pri páde sa vážne zraní! Alper (Cem Hünal), ktorý práve prišiel do vily, hoci ho nik nepozval, sa zachová nečakane hrdinsky - okamžite zavolá záchranku a dokonca Hazal, ktorá je stále v bezvedomí, sprevádza do nemocnice, kam v tesnom závese dorazia i zdrvená Cansu s Bahtiyarom (Bahtiyar Demir), Cihan (Erkan Petekkaya), Dilara (Ebru Özkan), Rahmi (Civan Canova) a Ozan (Burak Tozkoparan). Službukonajúci lekár na urgentnom príjme, žiaľ, nemá pre rodinu dobré správy – Hazal krváca do mozgu a jej život visí na vlásku!

Vďaka Osmanovi (Bülent Düzgünoğlu) sa o Hazalinej nehode temer okamžite dozvie i Candan (Ahu Yağtu) – a až o niekoľko hodín neskôr, pomaly na polceste do Izmiru, i Gülseren, keď si konečne vypočuje Cihanov zúfalý odkaz... Svoju podporu Gürpınarovcom prídu do nemocnice vyjadriť i Derya s malým Serkanom. Niekoľkohodinová operácia Hazal dopadne najlepšie, ako môže, no najbližšie dni, možno dokonca i týždne, bude musieť zotrvať v umelom spánku... Keriman (Nursel Köse) v týchto dňoch okúsi maximum zo svojej vlastnej medicíny – potvora Nuray (Pınar Erincin) je totiž jej mladšou a, ak je to vôbec možné, i papuľnatejšou verziou! Özkan (Tolga Tekin) hlúpo nedvíha Candan telefón – zo strachu, že naňho nakričí kvôli jeho tehotnej priateľke. Stále tak ešte nevie, čo sa stalo Hazal... Prejde celý nekonečný týždeň, keď lekári po prvý raz preberú Hazal. Spočiatku sa zdá, že jej telo na všetky podnety reaguje správne, no napotom sa na veľké zdesenie jej rodiny ukáže, že Hazal má poškodenú chrbticu. Kedy bude chodiť – a či vôbec – je zatiaľ vo hviezdach...

Najhoršia nočná mora Nezaket (Ayta Sözeri) sa naplní, keď sa potvora Keriman opäť raz ako veľká voda dovalí do kaviarničky a Deryi celá šťastná vyzvoní, že sa poznajú z väzenia, kde bývali v jednej cele!

Sledujte vo štvrtok, 25. júla, o 22.25!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na