DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 81. a 82. epizóda

26. 07 2019 00:25 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 81. a 82. epizóda
Vymenené životy: 81. a 82. epizóda Foto: Global Agency

Vo vile sa objaví divožienka Nuray s bábätkom, ktoré po veľmi dlhom čase vyčarí úsmev na Cansuinej tvári!

Özkan (Tolga Tekin) je úplne vedľa z toho, že má syna. V rekordne krátkom čase tak zabudol na to, že s Nuray (Pınar Erincin) vôbec žiadne dieťa nechcel a že ešte pred pár dňami by urobil možné aj nemožné, len aby sa jej zbavil! O tom, že nešťastie nechodí po horách, ale po ľuďoch, sa bolestne presvedčí šokovaná Derya (Elvin Aydoğdu), keď jej manžela zatknú pre podozrenie zo zabitia. Keďže musí urýchlene odcestovať, Nezaket (Ayta Sözeri) neuvážene prepustila a Gülseren (Nurgül Yeşilçay) sa dňom i nocou v podstate nepohne od Hazalinej (Alina Boz) nemocničnej postele, kaviarnička ostane zatvorená... Dilara (Ebru Özkan) a Gülseren, ktoré spolu bdejú pri Hazal, si vymieňajú bezradné pohľady vždy, keď chce Hazal vstať z postele. Ich dcéra totiž ešte stále nevie, že nemôže chodiť... Cansu (Leyla Tanlar) sa úplne zosype, keď jej zdrvená Şeyda (Aslıhan Kapanşahin) povie, že príspevky na sociálnych sieťach stále pribúdajú, aj keď Hazal leží v nemocnici – uvedomí si totiž, že tentoraz sestru obviňovala neprávom, čo jej i tak neznesiteľné výčitky svedomia ešte znásobí. Hazal temer zošalie, keď sa uprostred noci prebudí, pokúsi sa vstať a zistí, že vôbec nedokáže pohnúť nohami! Nik ju nedokáže utíšiť - ani Dilara, ani Gülseren, ba dokonca ani Cihan (Erkan Petekkaya).

Keriman (Nursel Köse) už má plné zuby svojej novej „spolubývajúcej“ Nuray, ktorá je v šestonedelí ešte neznesiteľnejšia, ako predtým! No ani Özkanovi nie je práve do spevu, matka jeho syna je totiž čosi ako Keriman krát desať! Keď Cansu príde požiadať Hazal o odpustenie, stane sa to, čoho sa v kútiku duše najviac obávala – nešťastná Hazal ju obviní, že jej ublížila naschvál a pred šokovanými rodičmi jej vykričí celú svoju nenávisť! Deryi trhá srdce, že musí voľky-nevoľky predať kaviarničku – len tak totiž bude mať dosť peňazí na dobrého advokáta pre svojho manžela... Cansu a Rahmi (Civan Canova) temer z nôh spadnú, keď sa vo vile nikým nepozvaná zrazu objaví žena, o ktorej existencii nemali ani najmenšie tušenie – veľkohubá divožienka Nuray aj s malým Canom, ktorý po veľmi dlhom čase konečne vyčarí úsmev na Cansuinej tvári! Keď sa o prekvapivej novinke dozvedia Cihan a Yıldırım (Ertuğrul Postoğlu), rozhodnú sa okamžite konať, keďže by mohla v prospech Gürpınarovcov zvrátiť súd o zverenie Cansu do starostlivosti. No i tentoraz je Candan (Ahu Yağtu) o krok pred nimi...

Apropo, Candan... Ukáže sa, že prefíkaná právnička zjavne nie je až taký geniálny stratég, za akého ju všetci považujú a že mnohé jej kroky naplánoval ktosi iný – neznámy muž, ktorý nenápadne ťahá za nitky z úzadia!

Sledujte v pondelok, 29. júla, o 22.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na