DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 85. a 86. epizóda

31. 07 2019 00:20 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 85. a 86. epizóda
Vymenené životy: 85. a 86. epizóda Foto: Global Agency

Muž, ktorý riadi všetky Candanine kroky proti Cihanovi, priletí do Istanbulu – vplyvný a nebezpečný Harun Erguvan!

Nech sa Alper (Cem Hünal) dušuje, ako chce, že s bombovým útokom na vilu Gürpınarovcov nemá nič spoločné, Solmaz (Güneş Emir) mu skrátka neverí, že je nevinný – obzvlášť, keď zistí, že sa jej podarený manžel zase zaplietol s kýmsi nebezpečným... No i tak mu stále pomáha! Keď sa ukáže, že Ozan (Burak Tozkoparan) nemá v krvi ani stopy po akejkoľvek droge, je jasné, že tie, ktoré mu našli vo vrecku, mu ktosi podstrčil. Polícia ho preto okamžite prepustí na slobodu, no spriatelený policajt Cihana (Erkan Petekkaya) varuje, že jeho syna ešte aj tak čaká súd, preto má byť opatrný. Gülseren (Nurgül Yeşilçay) veľmi trápi, že sa kvôli nej Dilara (Ebru Özkan) vo vlastnom dome necíti dobre, no kvôli Hazal (Alina Boz), ktorá ju zúfalo potrebuje, nemôže vilu opustiť. Našťastie to Cansu (Leyla Tanlar) chápe. Vlastne... Chápu to všetci - okrem Dilary. Po rozhovore s Ozanom sú si Cihan a Yıldırım (Ertuğrul Postoğlu) istý, že jediným cieľom tej pochybnej protidrogovej razie bolo práve kompromitovať Ozana! Suat (Volkan Bora Dilek) varuje Rahmiho (Civan Canova), že atentát na jeho rodinu má na svedomí ruská mafia, ktorej dlžníkom je. Rahmi to synovi zo strachu zamlčí, no Cihan nie je hlupák... Jazyčnica Nuray (Pınar Erincin) je nešťastná, pretože nielen Keriman (Nursel Köse) ju viní z toho, že Özkan (Tolga Tekin) temer zomrel, ale zjavne i Özkan sám.

Už-už by Ozan uveril maminým fantazmagóriám o Gülsereniných „zištných plánoch“, no potom začuje rozhovor medzi Gülseren a Cihanom a vie, že Cansuinu mamu odhadol správne – že je to láskavá a obetavá žena, ktorá naozaj nikomu nepraje nič zlé. Keď sa Rahmi konečne vráti domov a rozplače sa pred ním, Cihan hneď vie, koľká bije a poriadne otcovi vyčistí žalúdok! No i tak mieni otcove dlhy vyplatiť. Ťažko povedať, čo tým Hazal vlastne sleduje, no stále pred mamou Gülseren i všetkými ostatnými tají, že cit v nohách sa jej pomaly, ale isto vracia... Tajomný muž, ktorý po celý čas starostlivo plánuje a riadi všetky Candanine (Ahu Yağtu) kroky proti Cihanovi a jeho rodine až z ďalekého Londýna, priletí do Istanbulu – vplyvný a nebezpečný podnikateľ Harun Erguvan (Barış Falay)! Nútený pobyt pod jednou strechou nikomu vo vile neprospieva – ako inak, vďaka Dilare a jej nenávistným výpadom a proti Gülseren, ktorými zas a znova necitlivo zraňuje Cansu. Nečudo, že tá už toho má jedného dňa naozaj dosť a úplne hysterickej mame Dilare na rovinu povie, čo si o nej a jej podozreniach myslí!

Aká matka, taká Katka... V prípade Dilary a Hazal to zjavne platí dvojnásobne – kým matka je paranoidná hysterka, trpiaca stihomamom, dcéra je zákerná sociopatka, ktorá zjavne nemá rada nikoho, len seba a... Najšťastnejšia je vtedy, keď môže niekoho psychicky týrať! A práve teraz s veľkým potešením trápi Cansu...

Sledujte v stredu, 31. júla, o 22.30!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na