DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 89. a 90. epizóda

02. 08 2019 00:35 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 89. a 90. epizóda
Vymenené životy: 89. a 90. epizóda Foto: Global Agency

Cihan a Gülseren si konečne povedia, čo k sebe cítia – a zhodnú sa, že sa za svoje city nehanbia!

Özkan (Tolga Tekin), Keriman (Nursel Köse) a Nuray (Pınar Erincin) sú úplne hotoví, že chce Cansu (Leyla Tanlar) u nich bývať. No ešte väčší šok ich čaká, keď sa jej spýtajú na Hazal (Alina Boz) a dozvedia sa, že je po vážnom úraze pripútaná na vozík! Spamätať sa však, žiaľ, nemajú kedy, pretože krátko nato u nich zazvoní Cihan (Erkan Petekkaya), ktorý prišiel po dcéru, nehľadiac na jej protesty. S Cansuiným zúrivým výstupom, plný urážok, ktorých sa vzápätí ujde jemu i Gülseren (Nurgül Yeşilçay), ale určite nerátal... Hrdého Cihana jej nezmyselné obvinenia, ktoré sú len papagájovaním toho, čo dennodenne počúvala od Dilary (Ebru Özkan), Ozana (Burak Tozkoparan) a Rahmiho (Civan Canova) a nesprávne interpretovanej situácie, ktorej bola svedkom, rania natoľko, že ju len pár vetami usmerní a... Spolu s Gülseren skrátka odíde. V dlhom úprimnom rozhovore si potom obaja konečne povedia, čo k sebe cítia – a zhodnú sa, že sa za svoje city nehanbia! Harun (Barış Falay) pokračuje vo svojich plánoch na zničenie nenávideného Cihana – tentoraz sa zameria na sieť Dark Blue... Dilara urobí obrovskú chybu, keď príde po Cansu nielen s nepriateľsky naladeným Ozanom, ale i s políciou. Cansu jej totiž vykričí, že ak ju odvedie násilím, ujde znova! A znova, a znova, a znova – pretože nechce žiť vo vile!

Keďže Gülseren veľmi trápi, ako sa naposledy s Cansu rozišli, zájde za ňou, aby jej povedala, že napriek tomu, čo si o nej myslí, napriek všetkému, čo sa stalo a aj keby sa už nikdy nemali udobriť... Ľúbi ju a vždy ju bude ľúbiť. Özkan je dojatý, keď sa Cansu nenápadne vytratí zo skromného príbytku Gülpınarovcov len preto, aby nakúpila všetko, čo treba – počnúc potravinami a plienkami pre malého Cana končiac. Krátko nato ho ale čaká mimoriadne nepríjemné prekvapenie, keď sa pokúsi vyzdvihnúť si v banke peniaze – odmietnu mu ich totiž vydať s tým, že daňový úrad mu zablokoval účet pre nejaké podlžnosti! Hazal zúri, keď Dilara zavolá do vily rehabilitačnú sestru, aby pokračovala v terapii. Ak si Cihan myslí, že vyplatenie Rahmiho dlhu u ruskej mafie mu umožní ľahšie dýchať, mýli sa – mafiáni totiž s bombovým útokom na jeho rodinu nemajú vôbec nič spoločné! Podliak Alper (Cem Hünal) začne pracovať pre Haruna...

Cihan a Rahmi si opäť skočia do vlasov – ako inak, kvôli Gülseren! Candan (Ahu Yağtu) stále robí možné aj nemožné, aby jej Dilara odpustila. A tentoraz jej jej snaha korunovaná úspechom!

Sledujte v pondelok, 5. augusta, o 22.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na