DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 91. a 92. epizóda

06. 08 2019 00:30 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 91. a 92. epizóda
Vymenené životy: 91. a 92. epizóda Foto: Global Agency

Ozan urobí neodpustiteľnú hlúposť, keď zaklope na dvere Deryinho bytu a... Namieri zbraň na hlavu Gülseren!

Po návšteve daňového úradu je Özkan (Tolga Tekin) úplne na dne, ukáže sa totiž, že jeho dlhy spred odchodu do Nemecka za posledných desať rokov astronomicky narástli! No namiesto toho, aby vlastnej neschopnosti a jej následkom čelil ako chlap, utápa sa v sebaľútosti a pľuje síru na Cihana (Erkan Petekkaya)... Dilare (Ebru Özkan) ani len nenapadne, že jej stretnutie s bývalým priateľom Harunom (Barış Falay) vôbec nebolo náhodné! Po tom, čo sa s Cansu (Leyla Tanlar) tak hlúpo rozhádali, sa Ozan (Burak Tozkoparan) cíti tak príšerne osamelý, že sa začne intenzívnejšie venovať svojej protivnej biologickej sestre Hazal (Alina Boz). Gülseren (Nurgül Yeşilçay) a Cihan nachádzajú útechu z trápenia kvôli svojim deťom jeden v druhom, každým dňom viac a viac... Zdá sa, že aj keď je v iných ohľadoch mimoriadne bystrá, keď ide o Haruna je Candan (Ahu Yağtu) slepá a hluchá – nevidí totiž, že mu síce vyhovuje ako milenka, no nikdy ju nepovažoval za rovnocennú partnerku, za ženu hodnú jeho lásky! Cansu nie je hlúpa, preto vie, že Bahtiyar (Bahtiyar Demir) nekrúži pod jej oknami náhodou, ani preto, že jej priniesol pár vecí, ako tvrdí, ale že ju sleduje a dohliada na ňu na otcov príkaz. Cansu povie Ozanovi, prečo sa už nechce vrátiť do vily a čo videla, že sa stalo medzi Gülseren a Cihanom. Teda, čo si myslí, že videla...

Cansu, Keriman (Nursel Köse), Nuray (Pınar Erincin) a malý Can sa zrazu ocitnú na dlažbe, keď polícia núdzovo evakuuje ich dom, pretože susedná budova má vážne narušenú statiku a hrozí jej zrútenie! Kto by si bol pomyslel, že Özkan a Cihan raz nájdu spoločnú reč, čo i len na malú chvíľku? No presne to sa stane, keď Özkan zájde Cihana požiadať, aby si prišiel po Cansu a zabezpečil jej život, aký si zaslúži! Keď sa Gülseren dozvie, že bytovku, v ktorej roky žila, evakuovali, ponáhľa sa napriek hustému lejaku ratovať Cansu. Tá sa však už medzičasom vrátila do vily, aby mamu Dilaru požiadala o nečakanú láskavosť... Presnejšie, aby mame dala ultimátum – ak totiž odmietne pomôcť celej jej rodine, odíde vraj s nimi! Vyprovokovaný Rahmiho (Civan Canova) jedovatými rečami urobí Ozan neodpustiteľnú hlúposť, keď zaklope na dvere Deryinho (Elvin Aydoğdu) bytu a... Namieri zbraň na hlavu Gülseren!

Osud má naozaj zvláštny zmysel pre čierny humor! Inak by totiž osoba, ktorá ako prvá odhalí Hazalino hnusné klamstvo o pretrvávajúcom ochrnutí, nemohla byť práve... Keriman!

Sledujte v utorok, 6. augusta, o 22.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na