DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 93. a 94. epizóda

07. 08 2019 00:35 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 93. a 94. epizóda
Vymenené životy: 93. a 94. epizóda Foto: Global Agency

V jeden večer rozcitlivený Harun porozpráva Candan, ako zomrela jeho milovaná sestra Hayal...

Harun (Barış Falay) chce, aby Candan (Ahu Yağtu) nenápadne dohodila Alperovi (Cem Hünal) nejakého právnika a postarala sa o to, aby sa súdil s Dilarou (Ebru Özkan) o svoje dedičstvo – a aby ona osobne v tomto spore zastupovala Dilaru! Samozrejme to nie je len nejaký samoúčelný rozmar, ale jeden z množstva dôležitých taktických ťahov, na ktorých konci stojí... Pomsta. Candan je znechutená, že Harunovi sa zjavne páči Cihanova (Erkan Petekkaya) nová láska Gülseren (Nurgül Yeşilçay) – a ešte viac ju vytáča, že ju chce zahrnúť so svojich plánov. Deptá ju to, no príšerne na Gülseren žiarli! Özkan (Tolga Tekin) temer z nôh spadne, keď sa od Engina dozvie, že jeho rodina skončila na ulici a ich dom majú zbúrať. No ešte väčší šok utrpí po rozhovore s Keriman (Nursel Köse), keď zistí, že vďaka Cansu (Leyla Tanlar) teraz všetci bývajú pod Cihanovou strechou! Týmto riešením je totiž zhruba rovnako nadšený ako Dilara, Ozan (Burak Tozkoparan) a Rahmi (Civan Canova), ktorým sú noví nezvaní spolubývajúci neprehliadnuteľne proti srsti! Aj Hazal (Alina Boz) sa tvári riadne kyslo, hoci z iného dôvodu – tŕpne totiž ako na ihlách, aby uvravená Keriman náhodou len tak nevytresla jej špinavé tajomstvo!

Smoliara Özkana veľmi prekvapí, keď sa v Enginovej dielni nečakane zastaví Gülseren, aby sa presvedčila, že je v poriadku, ale zároveň mu prehovorila do duše, aby sa aspoň pokúsil byť dobrým otcom všetkým trom svojim deťom - malému Canovi a Cansu, ale i Hazal! Keď Cihan opäť nadhodí pred Gülseren možnosť, že jej zoženie lepšie bývanie, pretože Deryin (Elvin Aydoğdu) bytík, v ktorom našla útočisko, sa pomaly, ale isto rozpadá, dočká sa poriadne búrlivej reakcie – jeho láska od neho totiž vôbec nič nechce, pretože by potom Dilara určite triumfovala, že mala pravdu, že je len prešpekulovaná zlatokopka, ktorej po celý čas išlo o Cihanove peniaze a majetok! V jeden večer rozcitlivený Harun porozpráva Candan, ako zomrela jeho milovaná sestra Hayal (Berna Üçkaleler)... Polícia to síce označila za nehodu, no podľa neho spáchala samovraždu – v plnej rýchlosti totiž autom narazila do múru v deň, keď sa Cihan, ktorého veľmi milovala, oženil s Dilarou! Hazal pochopí, že Kerimanino mlčanie ju vyjde poriadne draho...

Ďalší zbytočný konflikt, ktorý Ozan vyvolá, už Cihan neustojí, a tak šokovaná Cansu len neveriacky sleduje, ako jej otec vztiahne ruku na syna, ktorý v hádke opakovane prekročil všetky prípustné hranice!

Sledujte v stredu, 7. augusta, o 22.25!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na