DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 95. a 96. epizóda

08. 08 2019 00:30 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 95. a 96. epizóda
Vymenené životy: 95. a 96. epizóda Foto: Global Agency

Ťažko povedať, kto je viac prekvapený z Dilarinho rozhodnutia rozviesť sa čo najskôr, či Cihan alebo Candan!

Cihana (Erkan Petekkaya) trápi nielen to, že Ozan (Burak Tozkoparan) s ním od toho nešťastného incidentu odmieta hovoriť, ale i to, že Dilara (Ebru Özkan) tvrdohlavo trvá na tom, že Hazal (Alina Boz) odvezie na akúsi zázračnú kliniku v Dubrovniku, hoci podľa Cihanových referencií tam žiadna taká inštitúcia neexistuje! A potom je tu ešte tá nevysvetliteľná strata aukcie, kvôli ktorej je teraz jeho spoločnosť v nepredstaviteľných problémoch... Keď Cansu (Leyla Tanlar) uvidí, ako tvrdo jej mama Gülseren (Nurgül Yeşilçay) drie, uvedomí si, ako veľmi jej krivdila, keď na chvíľku uverila nenávistným rečiam svojich blízkych. Preto sa jej zahanbená zo srdca ospravedlní – a mama s dcérou si konečne opäť padnú do náručia! Keriman (Nursel Köse) predstiera, že sa dojímavo stará o Hazal, ako keď bola malá. V skutočnosti ale čas strávený s neterou využíva na to, aby si ju - zdravú a dokonale samostatnú - nakrútila na mobil. Len tak, pre prípad prípadov... Ťažko povedať, kto je viac prekvapený z Dilarinho nečakaného rozhodnutia rozviesť sa čo najskôr, či Cihan alebo Candan (Ahu Yağtu), ktorú Dilara požiada, aby jej našla dobrého advokáta!

Alper (Cem Hünal) je tým, čo sa dozvedel od svojho nového právnika, taký nadšený, že skutočne dá výpoveď v Harunovej (Barış Falay) spoločnosti – netušiac, že robí presne to, čo Harun očakával a plánoval! Nech už sú jeho dôvody akokoľvek scestné, jedno je isté – Ozan sa už domov vrátiť nemieni. Život v podnájme s dvoma kamarátmi mu zjavne vyhovuje, dokonca si našiel i prácu! Rahmi (Civan Canova) urobí veľkú chybu, keď sa nechá zlákať na hazard, hoci synovi sľúbil, že to už nikdy neurobí – prehrá totiž viac ako 300 000 lír a... Ďalšia dômyselná Harunova pasca tak sklapne! Özkan (Tolga Tekin) úplnou náhodou zistí, že ich dom už je po oprave opäť bezpečný a môže sa doň pokojne znovu nasťahovať aj s rodinou. Keď to však zavolá Nuray (Pınar Erincin)... Zloží mu telefón! Nuž, nadšenie vyzerá inak...

Kým Dilara si myslí, že jej problémy sú tie najdôležitejšie na svete, Cihanovi sa pod rukami naozaj rúca celý jeho život! Do podniku totiž po kohosi anonymnom udaní prišla Finančná polícia a Daňový úrad a ďalšie dôležité inštitúcie spätne preverujú každú jednu Cihanovu transakciu - pre podozrenie zo sprenevery!

Sledujte vo štvrtok, 8. augusta, o 22.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na