DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 97. a 98. epizóda

09. 08 2019 00:25 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 97. a 98. epizóda
Vymenené životy: 97. a 98. epizóda Foto: Global Agency

Gülseren utrpí poriadny šok, keď sa u nej v práci zastaví Nuray – vzápätí sa jej totiž v bezvedomí zvezie k nohám!

Özkan (Tolga Tekin) je frustrovaný, pretože sa za ním a jeho rodinou zavrú dvere ich bytíku, najprv ho poriadne zotrie potvora Nuray (Pınar Erincin) a vzápätí mu ešte extra zdvihne adrenalín hádka medzi Nuray a Keriman (Nursel Köse) – kvôli peniazom, ktoré pri odchode z vily darovala Nuray Dilara (Ebru Özkan)! Ozana (Burak Tozkoparan) rozhodí, keď sa jeho mama nečakane objaví v autosalóne, v ktorom predáva autá – arogantne, ako to len Dilara vie, totiž najprv odplaší potenciálneho zákazníka, potom ofrfle Ozanovu prácu, aby ho vzápätí dorazila správou o rozvode a výčitkou, že ho predsa i tak nezaujíma, čo je s ňou... Keď sa dvojica pouličných násilníkov pustí do Ozana, krk mu zachráni Harun (Barış Falay), ktorý je náhodným svedkom tohto incidentu – dôjde k nemu totiž len pár krokom od Cihanovej (Erkan Petekkaya) firmy, pred ktorou Harun a jeho muži hliadkujú! Vzťah Gülseren (Nurgül Yeşilçay) a Cihana sa navzdory všetkým trápeniam a komplikáciám pomaličky, krôčik po krôčiku, prehlbuje. Otázne však je, či ich vzťah ustojí i ďalšiu katastrofu, ku ktorej sa potichu, no neodvratne schyľuje – diabolská Keriman totiž začne otvorene vydierať Hazal (Alina Boz), keď jej „náhodou“ pošle video, ktorého zverejnenie by jej príbuzným spôsobilo poriadne citové zemetrasenie!

Všetky Alperove (Cem Hünal) veľkopanské sny sa v jedinej sekunde premenia na prach, keď konečne dorazia výsledky testov DNA – podľa nich je totiž absolútne vylúčené, že by on a Dilara boli súrodenci! Cansu (Leyla Tanlar) najprv nemôže uveriť vlastným ušiam a vzápätí aj očiam, keď začuje hádku Keriman a Hazal, zájde sa pozrieť, čo sa deje - a zistí, že Hazal chodí! Tak ju to urazí a nahnevá, že sa okamžite rozbehne a šokujúcu pravdu vykričí prvým ľuďom, na ktorých narazí, Dilare a Rahmimu (Civan Canova). A tí, nanešťastie, zareagujú úplne najhorším možným spôsobom – nakričia na hystericky plačúcu Hazal a vyhodia ju z domu! Gülseren utrpí poriadny šok, keď sa u nej v práci s najhorúcejšími novinkami zastaví Nuray, ktorú kvária neznesiteľné bolesti hlavy – vzápätí sa jej totiž v bezvedomí zvezie k nohám! Yıldırım (Ertuğrul Postoğlu) varuje Cihana, že ak mu skutočne chce niekto niečo prišiť, je dosť možné, že nejako zmanipuloval nejaké tie zmluvy a účtovné dokumenty! A to ešte netuší, že tomu niekomu pomáha jeho exmanželka Candan (Ahu Yağtu)...

Sotva sa Gülseren v nemocnici spamätá zo šoku, že Nuray krváca do mozgu a musia ju urgentne operovať, zalarmuje Özkana. Keďže sa musí postarať o malého Cana, nemôže okamžite uháňať do vily, kam ju zúrivým telefonátom nakomandovala Dilara. A keď sa tak konečne stane... Čaká ju ďalší obrovský šok – a, žiaľ, nie posledný!

Sledujte v pondelok, 12. augusta, o 22.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na