DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 99. a 100. epizóda

13. 08 2019 00:20 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 99. a 100. epizóda
Vymenené životy: 99. a 100. epizóda Foto: Global Agency

Napriek starostiam je Cihan jediný, kto si vypočuje Hazal - a tiež jej poriadne vyčistí žalúdok za všetky jej prešľapy!

Harun (Barış Falay) zúri, keď zistí, že jeho muži uniesli nielen Ozana (Burak Tozkoparan), na ktorom stál a padal jeden z jeho plánov, ale i Cansu (Leyla Tanlar). Preto im prikáže oboch okamžite pustiť a stiahnuť sa... Gülseren (Nurgül Yeşilçay) je nekonečne šťastná, keď zistí, že Hazal (Alina Boz) opäť chodí – no radosť vzápätí vystrieda pocit nekonečnej hanby, keď sa od Dilary (Ebru Özkan) a Rahmiho (Civan Canova) tým najponižujúcejším možným spôsobom dozvie, ako ich všetkých Hazal vodila za nos! Keriman (Nursel Köse) je stále v cele predbežného zadržania, preto ešte nevie, čo sa stalo Nuray (Pınar Erincin) a ako zúfalo ju teraz jej brat Özkan (Tolga Tekin) potrebuje. Po telefonáte s Dilarou a pozretí toho šokujúceho videa s Hazal akoby Cihan (Erkan Petekkaya) v minúte ostarol o desať rokov – akoby už i tak nemal dosť problémov... No nech je akokoľvek sklamaný, na rozdiel od Dilary sa nehodnej dcéry nedokáže, a ani nechce zriecť! A rozhodne neverí, že by v tom podvode mohla mať prsty i Gülseren, najúprimnejšia a najčestnejšia žena, akú pozná. Cansu je znechutená, keď zistí, že sa mama Dilara expresne zbavila Hazal a teraz všetkým v dome teatrálne zakazuje čo i len slovkom spomenúť ju i mamu Gülseren. No maximálne ju rozhodí, keď sa do jej biologickej mamy začnú neprávom navážať aj Ozan a Rahmi, hoci okrem Dilariných špekulácií nemajú žiadny dôkaz o jej údajných prehreškoch!

Napriek starostiam, ktorých má na rozdávanie, je Cihan jediný, kto si nájde čas na to, aby si vypočul Hazal, ale tiež jej poriadne vyčistil žalúdok za všetky jej prešľapy – tak, ako to vedia len rodičia. Keriman sa po prepustení z väzby ešte ani poriadne nestihne ohriať doma, keď u nej zaklope Engin a povie jej, kde nájde brata... Úplne bezradného Özkana dojme, keď mu zavolá Cihan a ponúkne mu pomoc, ak bude treba. Gülseren sa po rozhovore s Cansu cíti ešte horšie, ako keď sa dozvedela o Hazalinom podvode – teda, ak je to vôbec možné... Cansu jej totiž príde povedať nielen to, že vie, že za nič nemôže, ale i to, že Hazal nikdy, nikdy, nikdy neodpustí, aké peklo kvôli nej prežila! Dilara opäť zájde s Harunom na kávu a pár slov. Polichotí jej, keď zistí, že jej expriateľ si aj po rokoch pamätá, o čom kedysi snívala a po čom túžila. No ktovie, či by sa stále usmievala, keby vedela, ako tvrdo sa Harun chystá udrieť na Cihana - a že následky tohto útoku tvrdo dopadnú nielen na jeho hlavu, ale budú ich musieť znášať úplne všetci jej blízki...

Zdá sa, že Dilara už úplne vytesnila z pamäti, ako hnusne ju Candan (Ahu Yağtu) podrazila. Inak by sa jej predsa opäť nezdôverovala so všetkým dôležitým vo svojom živote, ako najlepšej priateľke... Hoci sa to ešte pred pár dňami stalo nemožné, Cansu a Cihan si k sebe konečne opäť nájdu cestu.

Sledujte v utorok, 13. augusta, o 22.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na