DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 101. a 102. epizóda

14. 08 2019 00:25 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 101. a 102. epizóda
Vymenené životy: 101. a 102. epizóda Foto: Global Agency

Zaslepený Ozan stále nevidí priepastný rozdiel medzi svojou mamou a Cansuinou. A pritom by stačilo tak málo...

Cihan (Erkan Petekkaya) je v šoku, keď mu Yıldırım (Ertuğrul Postoğlu) oznámi, že až do odvolania má obstavené všetky firemné i súkromné účty. Cíti v kostiach, že to má na svedomí veľmi silný protivník, preto priateľa požiada, aby ho našiel za každú cenu! Kým Özkan (Tolga Tekin) v podstate ani neodchádza z nemocnice, aby bol pri Nuray (Pınar Erincin), keď sa preberie, Keriman (Nursel Köse) navštívia exekútori, ktorí sa po zrelej úvahe rozhodnú vykryť Özkanove astronomické dlhy predajom jediného majetku problémových súrodencov, ktorý má ešte akú-takú hodnotu - bytu! Keďže Keriman nevie, čo má robiť, krátko po telefonáte s bratom zavolá Cansu (Leyla Tanlar) a posťažuje sa jej, čo všetko ich v krátko slede postretlo... Po návšteve nemocnice je Cansu úplne hotová. Chce svojej rodine pomôcť, preto zájde za otcom Cihanom a požiada ho o vyrovnanie Özkanovho dlhu. Keďže Cihan momentálne nie je pánov svojich účtov, no dcéru nechce sklamať požiada o láskavosť Dilaru (Ebru Özkan). To však, nanešťastie, nie je posledný šok, ktorý dnes ju i zvyšok rodiny Gürpınarovcov čaká, krátko nato totiž polícia zatkne Rahmiho (Civan Canova) i Cihana - pre podozrenie z vraždy! Šok však zažije i Derya (Elvin Aydoğdu), keď u nej zaklope kriminálka a s rovnakým obvinením odvedie Hazal (Alina Boz)!

Keďže tragédie, žiaľ, málokedy chodia osve, netrvá dlho a osud bolestivo udrie opäť – a tentoraz plnou váhou dopadne na neboráka Özkana. Nuray totiž odumrie mozog... Cansu a Ozan (Burak Tozkoparan) sa opäť pochytia, tentoraz priamo na policajnej stanici – ako inak, kvôli Gülseren (Nurgül Yeşilçay)! Stále je totiž zaslepený a nevidí reálny priepastný rozdiel medzi svojou mamou a Cansuinou – pretože ho skrátka nechce vidieť. A pritom by stačilo tak málo... Otvoriť oči a všimnúť si, ako v krízových situáciách reaguje Dilara a ako Gülseren – ktorá ako levica bojuje i vopred prehraný boj a ktorá pred tým, čo sa jej nepáči, vždy zatvára oči i srdce! Aby mal vôbec šancu adekvátne brániť všetkých troch svojich mandantov, musí Yıldırım poznať pravdu, nech je akákoľvek strašná, a tak mu Gülseren povie všetko, čo vie. A dobre urobí... Keďže Özkan a Nuray nikdy neboli zosobášení, rozhodnutie o tom, čo ju odpojiť od prístrojov alebo nie, môže urobiť len niekto z jej rodinných príslušníkov, a preto Özkana čaká nadľudský výkon – musí zavolať jej mame Ayşe a povedať jej, čo sa jej milovanej dcére stalo...

Hazal, Rahmi i Cihan vypovedajú vo všetkých dôležitých bodoch v podstate zhodne, podľa pravdy. No je jedna vec, ktorá vyšetrovanie obráti novým smerom a vrhne mimoriadne nepriaznivé svetlo na Cihana – keď sa vystresovaná Hazal počas výsluchu preriekne a prezradí, že existuje dôležitá nahrávka v počítači, ktorý z miesta činu odniesol práve on!

Sledujte v stredu, 14. augusta, o 22.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na