DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 103. a 104. epizóda

15. 08 2019 00:30 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 103. a 104. epizóda
Vymenené životy: 103. a 104. epizóda Foto: Global Agency

Zdá sa, že rytierskosť a veľkorysosť Cihan rozhodne nezdedil po Rahmim, ktorému je Hazal úplne ľahostajná!

Po dôkladných výsluchoch všetkých troch podozrivých polícia napokon upustí od trestného stíhania Hazal (Alina Boz), vyhradí si však právo povolať ju ako dôležitého očitého svedka v nadchádzajúcom súdnom spore! Aspoň niečo je na tejto nezávideniahodnej situácii predsa len dobré - Ozan (Burak Tozkoparan) si totiž konečne opäť nájde cestu k Cihanovi (Erkan Petekkaya)... Harunov (Barış Falay) otec je veľmi šťastný, že po rokoch odlúčenia opäť vidí syna, no zároveň nešťastný, keď zistí, že i po takom dlhom čase jeho srdce stále bije pre ženu, ktorá mu ho zlomila – pre Dilaru (Ebru Özkan)... Do Istanbulu dorazia konečne Nurayina (Pınar Erincin) mama Ayşe a brat Fatih. Pohľad na jej bezvládne telo, pripútané na nemocničné lôžko, je pre oboch zničujúci – no ešte viac fakt, že práve oni, ako najbližší príbuzní, musia rozhodnúť o jej odpojení od prístrojov. Za týchto okolností je toho na nich naozaj priveľa, preto sa rozhodnú informovať Nurayinho otca – nech rozhodne on... Aj napriek napätej situácii sa Cansu (Leyla Tanlar) a Dilara neubránia úsmevu, keď Ozan prevezme starosť o rodinu na svoje plecia, tak ako sľúbil otcovi. Zrazu je totiž dokonalou otcovou kópiou! Viac ako Alperove (Cem Hünal) podnikateľské fantazmagórie Haruna zjavne zaujíma niečo, čo ten nadutý pajác spomenie len tak mimovoľne, a síce výška Cihanovej kaucie, ktorú v súčasnej situácii nemá šancu zaplatiť!

Zdá sa, že rytierskosť, veľkorysosť a zmysel pre spravodlivosť Cihan rozhodne nezdedil po Rahmim (Civan Canova). Ten by totiž na rozdiel od svojho syna urobil čokoľvek, len aby sa dostal z väzenia - pokojne i obetoval Hazal, ktorá mu je aj tak úplne ľahostajná! Cihana znepokojí, keď mu Yıldırım (Ertuğrul Postoğlu) povie, že polícia pri prehľadávaní Hazaliných vecí našla jeho zbraň. Nevie si totiž vysvetliť, ako sa tam mohla dostať, keďže on ju nedal ani Hazal, ani Gülseren (Nurgül Yeşilçay)... Keriman (Nursel Köse) brata ani v najťažších chvíľach nešetrí. Práve naopak, neustále mu prízvukuje, aby myslel na to, že keď Nuray jej blízki odpoja od prístrojov, bude musieť nemocnici zaplatiť poriadne mastný účet za jej operáciu a všetky tie život udržiavajúce prístroje... Cansu nedokáže pochopiť, prečo sa jej mama Dilara rozhodla dostať z väzenia len otca a dedka prenechať jeho osudu. Kiežby to vedel aj Rahmi – rovnako ako to, že okrem milovanej vnučky si oňho úprimné starosti nerobí jeho nevesta, ktorej večne drží stranu, ale žena, ktorej nevie ani na meno prísť – Gülseren.

Keď sa Cansu dozvie, ako zle na tom Nuray je, ponáhľa sa do nemocnice za otcom Özkanom (Tolga Tekin). Vo vestibule sa pritom zrazí s príťažlivým Denizom (Ceyhun Mengiroğlu), ktorý je ňou neprehliadnuteľne očarený... Ťažko povedať, čo tým Dilara sleduje, no keď navštívi Cihana vo väznici, oklame ho, že zaplatí kauciu zaňho i svokra. A potom urobí niečo ešte nepredstaviteľnejšie...

Sledujte vo štvrtok, 15. augusta, o 22.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na