DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 105. a 106. epizóda

16. 08 2019 00:30 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 105. a 106. epizóda
Vymenené životy: 105. a 106. epizóda Foto: Global Agency

Gülseren je prešťastná, že je Cihan konečne opäť na slobode. Radosť ale razom vystrieda spravodlivý hnev...

Keď Cansu (Leyla Tanlar) vidí, aký je Özkan (Tolga Tekin) zúfalý a bezradný, keď už je jasné, že Nuray (Pınar Erincin) už nikto a nič nepomôže a jej rodina sa rozhodla odpojiť ju od prístrojov, nedokáže a nechce ho nechať samého. Obrovskú Cihanovu (Erkan Petekkaya) radosť z nečakanej návštevy niekdajšieho najlepšieho kamaráta Haruna (Barış Falay), ktorého celé roky nevidel, razom vystrieda smútok, keď sa od neho dozvie o smrti jeho sestry Hayal (Berna Üçkaleler). Hoci si toho majú veľa čo povedať, na to najdôležitejšie Harun z pochopiteľných dôvodov ešte reč nezavedie – že Cihana dostal za mreže práve on, z pomsty! Keď sa za otcom vo väzení zastaví Ozan (Burak Tozkoparan) a stretne tam Haruna, s prekvapením v ňom spozná svojho nedávneho záchrancu. Sotva sa nepoučiteľná Hazal (Alina Boz) ako-tak otrasie, znovu sa vráti k starým spôsobom – a keďže základom všetkých plánov a intríg sú informácie, zavolá neznesiteľnými výčitkami sužovanej Şeyde (Aslıhan Kapanşahin), ktorú sa jej podarí nečakane ľahko zmanipulovať! Nurayina rodina sa po krátkom váhaní rozhodne súhlasiť s darovaním jej orgánov. Zrejme je to osud, že jej srdce bude odteraz biť v hrudi pani Nergis (Suna Dizdar) – vážne chorej mamy sympaťáka Deniza (Ceyhun Mengiroğlu)... Predstava, že jeho nevinný otec má minimálne najbližších šesť mesiacov sedieť za mrežami, pretože niet peňazí na kauciu, Ozana ničí. Keď si uvedomí, že predsa len pozná človeka, ktorý má potrebné prostriedky, rozhodne sa ho požiadať o pomoc... Správne, Haruna!

Dilara (Ebru Özkan) si dohodne stretnutie s Candan (Ahu Yağtu), aby okamžite začala riešiť jej rozvod s Cihanom. No nielen to, chce totiž z firemného majetku zachrániť, čo sa ešte zachrániť dá – a preto Candan požiada, aby ju urýchlene dostala do vedenia všetkých rodinných spoločností, čo v preklade okrem iného znamená i to nechať Cihana zhniť vo väzení! O to väčšie je, pochopiteľne., Dilarino prekvapenie, keď sa Cihan na obrovskú radosť svojich detí na druhý deň zjaví vo vile. Pravdu o tom, kto zaňho zložil kauciu, zatiaľ okrem Haruna a Ozana pozná len Candan, ktorú toto zistenie poriadne rozčertí! Dokonca tak veľmi, že ak by jej na Harunovi tak veľmi nezáležalo, bez váhania by ho okamžite opustila! Keriman (Nursel Köse) sa Cansu posťažuje, že už onedlho prídu o strechu nad hlavou pre nezaplatenú exekúciu. Gülseren (Nurgül Yeşilçay) je prešťastná, že je Cihan konečne opäť na slobode. Radosť ale razom vystrieda spravodlivý hnev, keď je nútená dať výpoveď - v dôsledku Harunových intríg, o čom však ani len netuší!

Oveľa väčší šok, než zistenie, že kauciu zaňho zložil ktosi neznámy a že ho Dilara plánovala nechať ktovieako dlho vo väzení, spôsobia Cihanovi zlé správy od Yıldırıma (Ertuğrul Postoğlu) – pravda o tom, ako na tom naozaj sú všetky jeho spoločnosti...

Sledujte v pondelok, 19. augusta, o 22.25!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na