DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 107. a 108. epizóda

20. 08 2019 00:25 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 107. a 108. epizóda
Vymenené životy: 107. a 108. epizóda Foto: Global Agency

Viac než Ozanove slová Dilaru prekvapí niečo iné, keď sa rozhodne konfrontovať Haruna... Jeho vyznanie lásky!

Keď sa sympatický Deniz (Ceyhun Mengiroğlu) pred nemocnicou prihovorí utrápenému Özkanovi (Tolga Tekin), ani jeden z nich netuší, akým silným putom osudom práve previazal ich osudy... Keď sa Hazal (Alina Boz) konečne vyberie za otcom (Erkan Petekkaya), zostane ako obarená, keď ho uvidí dojato sa zvítavať s Cansu (Leyla Tanlar). Tak veľmi jej to príde ľúto, že sa bez slova obráti na päte a s očami plnými sĺz uteká preč... Cihan stále nemôže uveriť tomu, ako odporne sa k nemu Dilara (Ebru Özkan) zachovala – a aká podlá a zákerná žena sa z nej vykľula! Keď sa o tom, čo sa stalo, samozrejme v mamou patrične prikrášlenej verzii, dozvie Ozan (Burak Tozkoparan), je v šoku. Tak ho to nahnevá, že jej povie pravdu – že otca dostal z väzenia on, vďaka peniazom od Haruna (Barış Falay)! Viac než táto novinka však Dilaru prekvapí niečo iné, keď sa rozhodne Haruna konfrontovať... Jeho vyznanie lásky! Hoci sa Cihan veľmi trápi, že Gülseren (Nurgül Yeşilçay) spôsobuje len samé trápenie a že ich čakajú ťažké časy, ona je šťastná, pretože tak ako predtým aj teraz jej nezáleží na ničom inom, len na ňom... Ak si Hazal myslela, že aj naďalej bude so všetkými manipulovať, ako sa jej zapáči, poriadne sa sekla. Gülseren už má totiž toho všetkého akurát tak dosť, a tak jej po ďalšom výstupe dá ultimátum – buď sa bude správať normálne a slušne, alebo nech si ide, kam chce!

Zdá sa, že krátky pobyt za mrežami prebudil v Rahmim (Civan Canova) jeho horšie ja. teda, ak je to vôbec ešte možné... V každom prípade zo svojho nešťastia viní Cihana a preklína ho dňom i nocou každým slovom, každou myšlienkou! Sotva sa Gülseren podarí primäť Hazal, aby sa vrátila do školy, čaká obe nepríjemný stret s realitou – Hazal sa už totiž nemá kam vrátiť, pretože Dilara odmieta zaplatiť jej školné! Cihan a Yıldırım (Ertuğrul Postoğlu) sú poriadne prekvapení, keď sa od Ozana dozvedia, že kauciu zaplatil Harun, pretože ho o to požiadal. Nanešťastie pre Ozana otec na túto novinku nezareaguje tak, ako dúfal... Pohrebu úbohej Nuray (Pınar Erincin) sa okrem jej mamy, brata a zdrveného Özkana, zúčastnia len Cansu, Gülseren, nezvyčajne tichá Keriman (Nursel Köse), Engin a hŕstka Özkanových susedov. Dilara si neskrývane užíva svoje nové postavenie. Zatiaľ totiž ani len netuší, aká diablica je v skutočnosti Candan (Ahu Yağtu), z ktorej urobila svoju pravú ruku, ani čo svojimi pokusmi o zblíženie sleduje Harun. Derya (Elvin Aydoğdu) ani nemusí otvoriť ústa, aby Cihan zistil odpoveď na svoju otázku, ako sa jeho zbraň dostala ku Gülseren – stačí mu jediný pohľad na jej tvár.

Cansu je smutná, pretože Keriman neverí, že jej otec by rád zaplatil dlh na ich byte, no nemá peniaze. A bola by nepochybne ešte smutnejšia, keby vedela, ako strašne sa práve hádajú jej brat a otec – a najmä prečo...

Sledujte v utorok, 20. augusta, o 22.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na