DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 109. a 110. epizóda

21. 08 2019 00:25 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 109. a 110. epizóda
Vymenené životy: 109. a 110. epizóda Foto: Global Agency

Do Candaninho čierneho srdca sa zaboria boľavé ostne žiarlivosti, keď si uvedomí, ako veľmi Harun obdivuje Dilaru!

Zdá sa, že nepoučiteľná Hazal (Alina Boz) má predsa len čosi ako svedomie – Deryine (Elvin Aydoğdu) spomienky na jej detstvo ju totiž hlboko dojmú, hoci sa to v sebe snaží zo všetkých síl už v zárodku udusiť! Dilara (Ebru Özkan) je v šoku, keď sa od Rahmiho (Civan Canova) dozvie, že existuje video, ktoré môže očistiť jeho i Cihana (Erkan Petekkaya) – video, ktoré zároveň vážne kompromituje Hazal! Preto sa okamžite vyberie tam, kde si myslí, že počítač s týmto videom nájde, kde ho podľa nej Cihan ukryl – za Gülseren (Nurgül Yeşilçay). Pre tú to znamená ďalší nepríjemný šok, pretože, žiaľ, opäť raz o ničom nevie... Rahmi sa tak veľmi trasie na život mimo väznice, že sa rozhodne radšej dvojnásobne poistiť a o dôkazovom videu povie i Ozanovi (Burak Tozkoparan), ktorému dá zároveň i dobrý tip, kde by počítač mohol nájsť. Keď Cansu (Leyla Tanlar) zistí, že Özkan (Tolga Tekin) dovolil Nurayinej (Pınar Erincin) rodine odviesť malého Cana na výchovu do Nemecka, veľmi ju to raní a nahnevá. Preto mu poriadne vyčistí žalúdok – a dobre urobí, pretože Özkan sa spamätá a ponáhľa sa vziať si svojho synčeka späť! Potrebuje však auto, ktoré nemá... No dočká sa zázraku, na jeho dvere totiž zaklope Deniz (Ceyhun Mengiroğlu), ktorý sa prišiel Özkanovi a jeho rodine poďakovať za záchranu života svojej mamy - a veľmi rád ho odvezie kamkoľvek bude chcieť.

Candanin (Ahu Yağtu) naozaj odporný nápad, aby Harun (Barış Falay) našiel a zlikvidoval dôkazové video a zaistil tak, že Cihan zhnije za mrežami, začne naberať reálne kontúry, keď Ozan počítač získa a netušiac, čo s ním má vlastne robiť, ho odnesie Harunovi! Keď sa Gülseren dozvie, čo na tom prekliatom videu vlastne je, pokúsi sa s Hazal normálne porozprávať – no keďže tej vážnosť celej situácie zjavne stále ešte nedochádza, musí ju najprv vrátiť do reality! Cihanovo rozhodnutie oficiálne uznať Hazal za svoju dcéru na jej veľké sklamanie automaticky neznamená aj jej návrat do vily. Do Candaninho čierneho srdca sa zaboria boľavé ostne žiarlivosti, keď si uvedomí, ako veľmi Harun obdivuje Dilaru! Gülseren je na zvracanie, keď sa Hazal opäť raz ukáže z tej najodpornejšej stránky – keď jej vykričí, že chce všetko, čo má Cansu... Všetko, čo jej právom patrí! Solmaz (Güneş Emir) dostane skvelý nápad, ako pomôcť Alperovi (Cem Hünal), a tým pádom aj sebe – a síce zabezpečiť falošné výsledky testov DNA, dokazujúce, že je Dilarin brat!

Hoci to pôvodne vôbec neplánoval, zdá sa, že Harunovi sa dostala pod kožu nielen Dilara, ale pozvoľna aj Ozan, ktorý v ňom vidí otca, akého si vždy prial – otca, ktorý ho berie ako rovnocenného partnera, ktorému na ňom záleží a ktorý je naňho hrdý...

Sledujte v stredu, 21. augusta, o 22.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na