DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 115. a 116. epizóda

27. 08 2019 00:25 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 115. a 116. epizóda
Vymenené životy: 115. a 116. epizóda Foto: Global Agency

Hazal urobí niečo nepredstaviteľné, čím hlboko raní všetkých, ktorých lásku si chcela za každú cenu vynútiť!

Kým nič netušiaca Dilara (Ebru Özkan) sa vďaka Harunovi (Barış Falay) po veľmi dlhom čase konečne cíti dobre vo svojej koži, Candan (Ahu Yağtu) zožiera dosiaľ nepoznaná vražedná žiarlivosť! Ktovie, čo Rahmi (Civan Canova) očakával, no keď pochopí, že ho nevesta chce vyhodiť na ulicu, pochytí ho taká zúrivosť, že jej vykričí všetko nepekné, čo si o nej myslí – nehľadiac na to, že tým zobudí Cansu (Leyla Tanlar) a Ozana (Burak Tozkoparan), ktorí vo svetle udalostí posledných dní už naozaj vôbec nevedia, kto je v práve a kto nie... Keď Candan zistí, že Harun ju len využil, že ju vlastne nikdy neľúbil a len ju sprosto využil, aby sa dostal k Dilare, začne sa mu zúrivo vyhrážať – a až vtedy pochopí, s akým nebezpečným a krutým mužom sa vlastne zaplietla! Keďže Cihan (Erkan Petekkaya) prespal u Gülseren (Nurgül Yeşilçay) na gauči, ani len netuší, že otec, ktorý mu už pár dní tvrdohlavo nedvíha telefón, sa medzičasom usalašil v jeho byte – lebo po tom, čo ho Dilara vyhodila na ulicu, jednoducho nemá kam inam ísť... Ozan hneď pochopí, že Deniz (Ceyhun Mengiroğlu) musí byť naozaj výnimočný chlapec, keď v očiach Cansu zažal tie zvláštne svetielka a už len zmienka o ňom jej ženie do líc rumenec. Keďže ho spomaľuje zlomená noha, nemá Özkan (Tolga Tekin) ani najmenšiu šancu zastaviť strelenú Keriman (Nursel Köse), ktorá si zaumienila, že sa stane taxikárkou namiesto neho!

Cihan nie je hlupák, preto otcovi nezhltne tie jeho výmysly a poriadne mu vyčistí žalúdok za jeho klamstvá, vypočítavosť a sebectvo. Zdá sa, to neuveriteľné, no Keriman sa zjavne narodila, aby sa stala taxikárkou! Alper (Cem Hünal) je nadšený, že mu Candan navrhla spoluprácu poza Harunov a Dilarin chrbát. Hazal (Alina Boz) sa stále viac a viac zhrýza kvôli tomu, že nech sa snaží, ako chce, nedarí sa jej viac ponížiť Cansu a nahradiť ju v srdciach svojich biologických rodičov, po čom tak zúfalo túži. Preto urobí niečo nepredstaviteľné, čím hlboko raní nielen nenávidenú Cansu, ale úplne všetkých, ktorých lásku si tak choro chcela za každú cenu vynútiť! Len Cihan a Gülseren, ktorí sú spolu na večeri, zatiaľ o ničom nevedia, no rozhorčený telefonát od Dilary a Ozana ich razom vráti do reality. Özkan zúri, že to Keriman s tým taxikárčením tak dobre ide, pretože sa zrazu o malého Cana musí postarať sám! Zavolá teda Gülseren, ktorú chce požiadať o pomoc, no vďaka tomu, čo vyviedla Hazal, ju zastihne v mimoriadne zlej nálade...

Na rozdiel od Cihana, ktorý ju do istej miery chápe, a Gülseren, ktorá sa kvôli nej stále trápi – a vždy aj bude -, zvyšok Hazalinej rodiny si nedokáže a nechce predstaviť, že by sa s ňou po tom všetkom vôbec ešte stretol, nieto ešte uzmieril!

Sledujte v utorok, 27. augusta, o 22.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na