DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 117. a 118. epizóda

28. 08 2019 00:25 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 117. a 118. epizóda
Vymenené životy: 117. a 118. epizóda Foto: Global Agency

Cansu má veľké šťastie, že vo chvíli, keď jej je najhoršie, nie je sama, ale má po svojom boku Deniza...

Novinárka, ktorá na Candanin (Ahu Yağtu) príkaz účelovo zostrihala reportáž o Hazal (Alina Boz), sa o svoju budúcnosť vôbec nebojí – má už totiž dosť peňazí i pár potenciálnych klientov, aby sa mohla osamostatniť. Všetkým ostatným je Hazal zjavne ukradnutá, alebo sú na ňu príšerne nabrúsení, no Cihan (Erkan Petekkaya) a Gülseren (Nurgül Yeşilçay) to s ňou napriek všetkému stále nevzdávajú a sú rozhodnutí pomôcť jej i tentoraz, aj keď je nepoučiteľná a nepolepšiteľná – pretože je to ich dcéra a oni ju jednoducho ľúbia... Harun (Barış Falay) vie, aká diabolská vie byť Candan, preto ju dôrazne varuje, že keď má prsty v najnovšom škandále, ktorý tak veľmi ublížil Dilare (Ebru Özkan)... Doláme jej prsty! Zhrýzaná dosiaľ nepoznanými výčitkami svedomie a sa Dilara rozhodne dať Hazal ešte jednu šancu a priviesť ju opäť do vily. No keď to opatrne nadškrtne Ozanovi (Burak Tozkoparan), pochopí, že jednoduché to rozhodne nebude – ten totiž myslí len na Cansu (Leyla Tanlar), do ktorej sa teraz naváža celá škola aj internet, a prisahá, že ak Hazal znovu prekročí prah vily... On sa okamžite odsťahuje! Keď sa Özkan (Tolga Tekin) o všetkom dozvie od Keriman (Nursel Köse), zaleje ho pocit neuveriteľnej hanby a zlyhania. Gülseren je pre šťastie svojej dcéry urobiť naozaj čokoľvek. Preto spolu s Hazal zájde do vily, spýtať sa Dilary, ako si to teraz predstavuje. No kým ona bojuje za Hazal ako levica, Dilara len zarazene mlčí – a Hazal konečne pochopí, ako veľmi mame Gülseren po celý ten čas krivdila...

Keďže ochraňovať súčasne obe milované dcéry, ktoré obe svojím spôsobom veľmi trpia, no ktorým, žiaľ, dokážu pomôcť len keď sú ďaleko od seba, je temer nemožné... Gülseren s ťažkým srdcom navrhne Cihanovi rozchod – aby sa ona mohla venovať Hazal a on Cansu. On však na to, našťastie, nepristane... Rozhovor s Hazal nastaví Özkanovi zrkadlo spôsobom, aký si ani nevedel predstaviť – až teraz totiž pochopí, ako veľmi jej svojou neprítomnosťou a slabošstvom ublížil! Cansu má veľké šťastie, že vo chvíli, keď jej je najhoršie a začne ju navyše obťažovať neodbytný novinár, nie je sama, ale má po svojom boku Deniza (Ceyhun Mengiroğlu), ktorý je pripravený chrániť ju pred všetkými – a dokonca aj pred ňou samou, ak bude treba. Keďže Cihan vie, že dobrovoľne by ich do jednej miestnosti zrejme nikdy nedostal, použije na Gülseren, Dilaru, Hazal a Cansu malú lesť, aby si spolu konečne sadli za jeden stôl a konečne sa dohodli, ako ďalej. A hoci sa to spočiatku zdá ako príšerný nápad, možno dokonca tej najhorší, aký Cihan kedy mal... Napokon vypáli prekvapivo dobre. No zrejme len preto, lebo si nik nevšimne neúprimný pohľad istej mladej dámy... A nie, tentoraz to nie je Hazal.

Osud opäť raz dokáže kráľovský zmysel pre humor. Rahmi (Civan Canova), ktorý práve prehral obrovské peniaze v hazarde, totiž nasadne akurát do taxíka, ktorý šoféruje Keriman!

Sledujte v stredu, 28. augusta, o 22.25!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na