DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22:25

Vymenené životy: 121. a 122. epizóda

03. 09 2019 00:25 | Alexandra Stahlová
Vymenené životy: 121. a 122. epizóda
Vymenené životy: 121. a 122. epizóda Foto: Global Agency

Candan akoby úplne zošalela – keď Harun odmietne vzdať sa Dilary a urazí jej city... Pokúsi sa ho zabiť!

Keď Ozan (Burak Tozkoparan) uvidí Cansu (Leyla Tanlar) vystupovať z Denizovho (Ceyhun Mengiroğlu) auta, urobí jej taký výstup, akoby ani nebol jej brat – zúrivé otázky, ktorými ju zasype, viac pripomínajú výsluch ako normálnu konverzáciu! Nečudo, že sa s ním právom urazená Cansu odmietne vôbec baviť. No čosi z nej predsa len dostane – že s chlapcom, s ktorým ju práve videl, chodí! Dilara (Ebru Özkan) je zatiaľ jediným členom rodiny, ktorému Cansu povie všetko o Denizovi – kto je, čo robí, ako sa zoznámili... A hoci sa veľmi snaží predstierať, že ak je jej dcéra šťastná, je šťastná i ona, len slepý by nevidel, že jej priateľ jej podľa nej nie je hoden. Candan (Ahu Yağtu) šalie od bezmocnej žiarlivosti, ktorá ju mení na zúfalú hysterku. Pre Haruna (Barış Falay) sa tak stane len zbytočnou príťažou, ktorú sa preto rozhodne okamžite vymazať zo svojho i Dilarinho života. Keď Cihanovi (Erkan Petekkaya) uprostred noci zavolá zrútený Rahmi (Civan Canova), pochopí, že sa muselo stať niečo naozaj vážne. Okamžite preto nasadne do auta a ponáhľa sa do Istanbulu, kde otcovo kajúcne priznanie k obrovským dlhom z hazardu a... Tajomný USB-kľúč od Haruna. S Yıldırımom (Ertuğrul Postoğlu) sa preto rozhodnú nastražiť Harunovi dômyselnú pascu... Alper (Cem Hünal) začne oficiálne pracovať pre Dilaru – neoficiálne však špicľuje pre čoraz vyšinutejšiu Candan!

Čakanie na Cihana si Gülseren (Nurgül Yeşilçay) kráti v spoločnosti milej mladej rodiny, z ktorej sa neskôr vykľujú Cihanovi dávni priatelia Ebru a Mümtaz (Suat Karausta), ktorý má pre Cihana veľmi zaujímavý návrh... Rahmiho začnú obchádzať mrákoty, keď uňho jedného večera zazvoní potvora Keriman (Nursel Köse) – a nepríde len na priateľskú návštevu! Dilara temer z nôh spadne, keď sa v spoločnosti v deň voľby nového predsedu správnej rady objaví Cihan! No nejakým zázrakom sa jej podarí sa ako-tak si zachovať tvár aj vtedy, keď Cihan oznámi jej „dobrovoľné“ odstúpenie z funkcie a vzápätí ho všetci jednohlasne zvolia za staronového predsedu. Keď sa Candan dozvie, že absolútne nič z toho, čo bolo medzi ňou a Harunom, nebolo skutočné, akoby úplne zošalela – keď Harun odmietne vzdať sa Dilary a urazí jej city... Pokúsi sa ho zabiť! Keď Gülseren zistí, že Deryini (Elvin Aydoğdu) svokrovci v biede mrznú, rozhodne sa jej opäť pomôcť. Preto požiada svoju novú šéfku Çiğdem (Radife Baltaoğlu) o nemalú zálohu – 1 000 lír.

Hoci by Candan veľmi chcela povedať Cihanovi všetko, čo ju ťaží a čím chcela zasadiť poriadnu ranu Dilare a skrížiť Harunove plány, strach z toho, čo by jej bývalý milenec mohol urobiť, ju prinúti držať jazyk za zubami. Teda, aspoň zatiaľ...

Sledujte v utorok, 3. septembra, o 22.25!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Vymenené životy - v pondelok až štvrtok o 22.30!
Sledujte celé epizody na